Як зробити тимчасове татуювання хною. Як зробити тату хною.

У далекій давнині татуювання наносили для захисту від злих сил. Сьогодні вона - своєрідне прикраса, знак приналежності до тієї чи іншої субкультури або просто данина моді. Але не всі готові покрити своє тіло знаками й малюнками, які досить важко буде прибрати, коли вони набриднуть. В такому випадку можна зробити тату хною - тримається від п'яти до 14 днів і виглядає шикарно.
Вам знадобиться
  • - зелена хна
  • - мелену каву
  • - чорний чай
  • - трафарет або пергаментний папір
  • - кульковий дезодорант
  • - пензлик
  • - лимонний сік
  • - гаряча вода
  • - каструлька
  • - оливкова олія
Інструкція
1
У такій важливій справі краще керуватися принципом «Сім раз відміряй, один раз відріж». Тому перед тим, як робити татуювання , нехай навіть і тимчасову, треба гарненько все обміркувати. Виберіть місце, куди будете її наносити. Ефектно виглядають малюнки із хни на плечах, щиколотках, руках. Знайдіть відповідний малюнок - це може бути квітковий узор, кельтський мотив, якась ритуальна зображення, словом, все, що ви порахуєте доречним і красивим. Подумайте, як ви будете наносити хну - від руки, по готовому трафаретом, переводити на шкіру з пергаменту, а потім з'єднувати лінії пензлем. На перший раз переважніше все ж працювати за шаблоном. Тому його треба заздалегідь підготувати.
2
Якщо ви не купили готову пасту із хни, яка складається їх порошку цієї трави і лимонної кислоти, приготуйте фарбувальний склад самостійно. Закип'ятіть 0,5 л води, додайте в неї 2 чайні ложки чорного чаю і така ж кількість меленої кави, варіть протягом однієї години. Просійте 40 грамів що (не тієї, якої фарбують волосся, а зеленої), повільно всипте її в відвар, постійно помішуючи. Не допускайте утворення грудочок, відразу ж розтирайте їх. У вас повинна вийти суміш, схожа на глазур. Додайте в неї 2 чайні ложки соку лимона, щоб колір вашої татуювання був яскравіше. Поставте все в холодильник на 3-5 годин.
3
Коли розчин охолоне, можна приступати до нанесення тату. Якщо вирішили працювати за трафаретом - прикладіть його до того місця, де хочете бачити малюнок, і заповнюйте за допомогою пензлика прорізи, профарбовуючи шкіру. Якщо вам подобається працювати з пергаментом, то для початку нанесіть на нього водорозчинним фломастером потрібну картинку. Потім змастіть шкіру в місці майбутнього тату кульковим дезодорантом. Міцно прикладіть до неї пергамент тією стороною, де є малюнок - він віддрукується. За контурам нанесіть охолоджену хну. До речі, змивати її не можна, треба зскрібати, причому не відразу, а дати висохнути повністю, потім протерти оливковою олією.