Як набирати додаткові номери.

З розвитком телефонних комунікацій стали створюватися додаткові номера . Тепер, щоб дізнатися необхідну інформацію, не треба передзвонювати кілька разів. Достатньо зателефонувати по одному номеру і, слідуючи підказкам робота-автовідповідача, набрати додаткові номера .
Вам знадобиться
  • - стаціонарний телефон з кнопками
  • - мобільний телефон
  • - номер необхідного абонента
  • - додатковий номер
Інструкція
1
Якщо у вас вдома встановлений дискової телефон, а мобільний відключений, то зверніться до сусідів чи знайомих. Набрати додатковий номер абонента ви зможете тільки з апарату, забезпеченого кнопками.
2
Наберіть номер абонента. Що відповів автовідповідач запропонує набрати додатковий номер, який варіюється від 1 до 4 цифр. Переведіть телефон в режим тонального набору. Робиться це за допомогою одноразового натискання на кнопку із зображенням «зірочка». На ній або під нею може бути присутнім напис tone.
3
Ви почуєте в трубці короткий звуковий сигнал. Після цього введіть додатковий номер і почекайте, поки абонент відповість на дзвінок.
4
Не завжди додатковий номер відомий спочатку. При дзвінку ви почуєте голос робота-автовідповідача, який перераховує послуги і цифри, які треба використовувати в залежності від ваших потреб. Почувши необхідний вам номер, переведіть телефон в режим тонального набору. Якщо і далі автовідповідач перераховує додаткові номера , то просто натискайте на потрібні кнопки. Перевести телефон у тоновий режим достатньо один раз.
5
Коли ви телефонуєте в офіс або в різні служби з мобільного телефону, то набирати додатковий номер ще простіше. Натисніть продиктовані цифри без будь-якого перекладу в інший режим. У мобільних телефонах спочатку використовується тональний набір номера .
Корисна порада
Якщо після натискання на «зірочку» стаціонарний телефон не набирає додатковий номер, значить, він спочатку налаштований на тоновий режим. Натисніть кнопку перекладу в тональний режим ще раз.
Додаткові номера використовуються в великих корпоративних мережах з одним загальним номером. Усередині компанії використовуються короткі номера для зручності.
Вам знадобиться
  • Навички роботи з телефоном
Інструкція
1
Для набору додаткових номерів використовується 2 способи. Перший для імпульсного набору, другий для тонового.
2
Якщо ваша АТС підтримує тільки імпульсний набір, то для набору додаткового номера необхідно після встановлення з'єднання перейти у тоновий режим, натиснувши клавішу *. Перехід у тоновий режим залежить від моделі телефону і може відрізнятися. Для уточнення способу переходу в тоновой режим необхідно звернеться до інструкції телефону.
3
Якщо ваша АТС підтримує тоновий режим, то ніяких додаткових дій не потрібно, можна набрати відразу весь номер разом з додатковим і дочекатися з'єднання.