Як назвати свій блог.

Кожен блогер , навіть початківець, розуміє особливу важливість імені, яким він нарікає свій новий блог. Назва для блогу так само важливо, як ім'я для людини. Воно створить особливу атмосферу і забарвлення блогу, буде залучати до нього читачів, зацікавлених у тематиці, якій присвячено назва, а також сприятиме залученню прибутку. Багато блогер и не розуміють, як придумати дійсно ємне й оригінальна назва для блогу. У цій статті ми поділимося з вами поруч ідей, які допоможуть вам назвати блог найкращим чином.
Інструкція
1
Продумайте якомога ретельніше тематику блогу і його цільову спрямованість. Назва повинна бути незабутнім, яскравим і відбиваючим щонайкраще тему, якої присвячений блог. У ваших читачів назва повинна моментально друкуватися в пам'яті, а значить, воно не повинно бути занадто ускладненим, і в ньому не повинно бути незнайомих слів. Разом з тим, воно має бути незвичайним і оригінальним.
2
Також в назві варто враховувати хоча б одне ключове слово для подальшого просування в мережі і SEO - це сприятиме стабільному припливу аудиторії, рівномірному трафіку і пристойному рейтингу в пошукових системах.
3
Намагайтеся придумати таку назву, яка не має аналогів серед ваших тематичних конкурентів. Воно повинно бути свіжим і не затертим численними веб-майстрами. Проведіть моніторинг блогів ваших конкурентів, поспостерігайте за їх назвами та заголовками, щоб в точності знати, які фрази вам не варто повторювати в імені блогу, і на яких ідеях ви можете виграти.
4
Крім того, бажано, щоб ім'я блогу так чи інакше відповідало його доменному імені - так читачам і рекламодавцям буде простіше запам'ятати назву блогу, оскільки запам'ятовувати абсолютно різні адреси і назви ніхто не захоче. Дізнайтеся, чи вільно доменне ім'я, яке вам подобається - воно має відповідати обраному імені.
5
Якщо ви, як особистість, маєте певний вплив в колі своєї цільової аудиторії, ви можете спробувати назвати блог своїм іменем. Як правило, такі імена носять блоги, належать впливовим людям, ім'я яких говорить сама за себе і не потребує додаткових заголовках.
6
Не забудьте доповнити назву блогу в User Info короткою, але місткою інформацією про те, які теми висвітлюються в блозі.
Зверніть увагу
Ось декілька років тому, якби мені довелося вессті щоденник, я б, напевно, не мудруючи лукаво і не володіючи особливим талантами з неймінг, назвала свій щоденник точнісінько, як не особливо широко відомий твір Івана Тургенєва - " Щоденник зайвої людини "(хотілося б писати в нього не знаю, але якби писала, зміст точно б назвою відповідало). А взагалі наскільки це потрібно - назва?