Як змінити властивості ярлика. Як змінити ярлики.

Графічні об'єкти, які в операційній системі Windows використовуються для швидкого виклику файлів, називають « Ярликами ». Кожному ярлику відповідає набір налаштувань, що визначає як зовнішній вигляд самого об'єкта, так і параметри запуску «прив'язаного» до нього файлу. Користувач має можливість змінювати ці настройки через вікно властивостей ярлика.
Інструкція
1
Ярлик може бути розміщений на робочому столі, в головному меню операційної системи або в одній з папок на якомусь із дисків комп'ютера. Щоб відкрити вікно з настройками треба отримати до нього доступ. З робочим столом все просто, з головним меню теж, а для доступу до папок на дисках доведеться використовувати стандартний менеджер файлів - «Провідник». Викликати його можна подвійним клацанням по іконці «Комп'ютер» на робочому столі і одинарним по пункту з такою ж назвою в головному меню ОС.
2
Перейдіть в «Провіднику» до потрібного ярлику і клікніть на ньому правою кнопкою мишки, щоб викликати контекстне меню. Якщо цей об'єкт розміщений в головному меню або на робочому столі, спосіб виклику меню буде таким же. Виберіть пункт «Властивості» - це сама нижня рядок у списку - і вікно налаштувань ярлика з'явиться на екрані.
3
Залежно від версії використовуваної операційної системи кількість вкладок у вікні властивостей може бути різним - від трьох до семи. Найчастіше буває потрібно змінювати налаштування, поміщені на вкладку «Ярлик». В поле «Об'єкт» можна дописати додаткові ключі запуску додатка. У випадаючому списку «Вікно» можна вибрати, яким має з'являтися вікно програми на екрані - розгорнутим на весь екран, згорнутим в трей або середніх розмірів.
4
На цій же вкладці є кнопка «Змінити значок» - якщо ви хочете змінити зображення цього об'єкта, відкрийте діалог пошуку нової іконки клацанням по цій кнопці. Кнопка «Розташування» відкриває вікно "Провідника" в тій папці, де знаходиться прив'язаний до ярлику файл, а кнопка «Додатково» - вікно, в якому можна змінити користувача, від імені якого відкриватиметься файл.
5
Якщо потрібно змінити атрибути ярлика, то перейдіть на вкладку «Загальні» - там розміщено кілька чекбоксів і кнопка, що відкриває додаткові настройки. А на вкладці «Сумісність» можна відкоригувати настройки запуску файлів більш ранніх версій, якщо вони неправильно обробляються встановленою операційною системою.
6
Крім цих трьох у вікні властивостей ярлика можуть бути ще чотири вкладки з настройками, що допомагають задати розмежування прав доступу різних користувачів («Безпека»), «відкотити» версію до попередньої («Попередні версії»), порівняти контрольні суми з двох ярликів (File Hashes).