Як згадати пароль icq.

Не варто впадати у відчай, якщо ви з якоїсь причини втратили пароль від облікового запису ICQ. Щодня тисячі користувачів програм обміну повідомленнями забувають реєстраційні дані. На поточний момент існує кілька способів згадати забутий пароль , в тому числі його відновлення за адресою електронної пошти.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ICQ.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте як програми для обміну повідомленнями тільки ICQ, шанси на відновлення пароля значно збільшуються, оскільки ця утиліта є рідною для цього протоколу. При запуску програми на екрані з'являється вікно авторизації (аутентифікації), в якому необхідно ввести логін і пароль . Якщо ви раніше ставили позначку навпроти опції «Зберегти пароль », зайти під своїм логіном можна без проблем, отже, змінити пароль буде не складно.
2
Відкрийте головне меню і виберіть пункт «Параметри». Перейдіть до вкладки «Конфіденційність» і клацніть мишею по посиланню «Змінити пароль ». Тут необхідно заповнити поля «Введіть новий пароль » і «Введіть новий пароль ще раз». В останніх версіях програми ICQ потрібно вводити поточний пароль , тому даний спосіб підійде далеко не кожному користувачеві.
3
Перейдіть до перегляду свого профілю, для цього відкрийте головне меню і виберіть пункт «Редагувати мої дані». Тут вам необхідно запам'ятати вміст рядка E-mail. Якщо цей рядок порожня, заповніть її і потім скопіюйте електронну адресу.
4
У новій вкладці браузера перемісти курсор в адресний рядок і вставте наступне посилання https://www.icq.com/password/ru. Натисніть Enter, щоб перейти по URL. У блоці «Відновлення пароля» вставте скопійований раніше електронну адресу в поле E-mail/ICQ/Mobile. Потім введіть цифри з картинки і натисніть кнопку «Далі».
5
На новій сторінці ви побачите повідомлення «Перевірте вашу поштову скриньку», а нижче буде показана підказка, який саме електронну адресу потрібно перевірити, наприклад, b******@qip.ru. Відкрийте пошту, в новому листі потрібно клацнути по посиланню. На завантаженої сторінці браузера введіть новий пароль і його підтвердження.
6
Тепер ви можете повернутися до icq-клієнта, зайти під тим же логіном, але з новим паролем.