Як змінити висоту рядка таблиці. Як змінити нижньому рядку на компьюторе.

Додаток Microsoft Office Excel призначено для створення і обробки електронних таблиць. Якщо навчитися працювати в цій програмі, то в інших можна застосовувати знання за аналогією. Так, для зміни висоти рядка в таблиці існує кілька варіантів дій.
Інструкція
1
У тому випадку, коли в якій-небудь рядку вашої таблиці дані в одних осередках відображаються повністю, а в інших вміст урізано, можна вирівняти рядок за найвищою (заповненої) комірці. Для цього підведіть курсор до лівого краю робочої області листа і встановіть його на колонці з нумерацією рядків. Курсор змінить свій вигляд. Двічі клікніть лівою кнопкою миші між стовпцем, висоту якого хочете збільшити, і стовпцем, розташованим нижче редагованого.
2
Щоб точніше відрегулювати висоту рядка , ви можете скористатися іншим варіантом. Підведіть курсор миші до лівого краю робочої області, встановіть його на колонці з нумерацією рядків так, щоб він опинився внизу редагованої рядка . Натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її, піднімайте або опускайте рядок до тих пір, поки не досягнете потрібного результату.
3
Якщо вам необхідно встановити точну висоту рядка , також підведіть курсор миші до лівого краю робочої області і дочекайтеся, поки курсор прийме вигляд стрілки, що вказує вправо. Виділіть рядок або кілька рядків, правою кнопкою миші по виділеному діапазону і виберіть у контекстному меню пункт «Висота рядка ». Відкриється невелике діалогове вікно. Введіть у полі «Висота рядка » потрібне вам значення і натисніть на кнопку ОК або клавішу Enter.
4
Деяким користувачам звичніше працювати з панелями інструментів. Щоб виконати дію, описане в попередньому кроці, іншим шляхом, виділіть потрібні вам рядка і відкрийте вкладку «Головна». Знайдіть розділ «Осередки» та натисніть на кнопку «Формат». У випадаючому меню виберіть команду «Висота рядка », відкриється нове діалогове вікно. Введіть в порожнє поле значення для висоти рядка і підтвердіть операцію кнопкою ОК або клавішею Enter.
5
Щоб задати автоматичний підбір оптимальної висоти рядків, також перейдіть на вкладку «Главная» та натисніть на кнопку «Формат» в розділі «Осередки». Виберіть у контекстному меню пункт «Автопідбір висоти рядків». Тепер при введенні даних або зміні розміру шрифту в комірці відформатовані рядка будуть автоматично вирівнюватися за найвищою комірці.