Як виміряти діаметр кола.

Круг - це фігура, яка обмежена окружністю. Діаметр круга - це хорда, яка проходить через його центр. Діаметр цієї фігури позначається d або D. Він вимірюється в метрах, сантиметрах, міліметрах.
Вам знадобиться
  • Калькулятор, лінійка, рулетка, метр.
Інструкція
1
Якщо в математичної задачі вам відома площа круга, і потрібно знайти його діаметр, то скористайтеся наступною формулою: s = pi * r ^ 2, де s - площа круга (одиниці виміру: квадратні метри, квадратні сантиметри, квадратні міліметри), r - радіус круга (відрізок, який з'єднує центр круга з його кордоном, вимірюється в метрах, сантиметрах , міліметрах), pi - математична константа, в десятковій системі числення приблизно рівна 3,14.
2
З цієї формули висловіть r (повинна вийти наступна формула: r = корінь квадратний з (s/pi)). Підставте в неї відомі величини, знайдіть r і обчисліть діаметр круга, помноживши його радіус на два (d = 2 * r).
3
За аналогією вирішите наступне завдання. Завдання: Знайдіть діаметр круга, якщо відома його площа (s = 12,56 сантиметрів). Перевірте, чи правильно ви її вирішили. Відповідь: d = 8 сантиметрів.
4
Наприклад, перед вами завдання, в якій відома довжина кола, і потрібно знайти її діаметр, тоді скористайтеся наступною формулою: c = 2 * pi * r, де с - довжина кола (одиниці виміру: метри, сантиметри, міліметри ). З цієї формули висловіть r (вийде наступна формула: r = c/(2 * pi). Підставте в неї те, що вже дано, знайдіть r і обчисліть діаметр круга, помноживши його радіус на два (d = 2 * r).
5
Вирішіть таку завдання. Завдання: Знайдіть діаметр кола, якщо відома її довжина (з = 12,56 сантиметрів). Перевірте правильність свого рішення. Відповідь: d = 4 сантиметри.
6
Якщо вам потрібно виміряти діаметр круга