Як зробити листівку самостійно.

Найбільш цікавий і закінчений вигляд має листівка, виконана в техніці аплікації. Причому від дитячого виду творчості, знайомого всім з ранніх років, цей процес відрізняється лише тим, що приклеювати до картону можна все, що завгодно, включаючи гудзики і механізми від годин.
Вам знадобиться
  • - кольоровий картон для основи;
  • - кольоровий папір, вирізки з журналів;
  • - олівцем клей або ПВА;
  • - ножиці;
  • - тасьма, стрічки, сутаж, декоративний шнурок;
  • - фарби, крейда;
  • - тканина, штучне хутро;
  • - бісер, стеклярус , стрази, намистинки.
Інструкція
1
Оберіть розмір і форму майбутньої листівки. Вона може бути овальної, прямокутної, круглої квадратної або трикутної. Продумайте, як листівка буде відкриватися і де повинен розташовуватися вітальний текст. Виріжте з картону основу, на якій буде розміщена аплікація, складіть так, як листівка буде виглядати в готовому вигляді.
2
Зробіть начерк малюнка, який буде зображений на листівці. Це допоможе вам заздалегідь вибрати колірне рішення і розмір деталей.
3
Оберіть матеріали, які ви хочете задіяти у створенні листівки. Крім стандартної кольорового паперу ви можете використовувати вирізки з журналів, тканина, штучне хутро, тасьму, сутаж, бісер або намистини. Намагайтеся не використовувати багато важких складових, інакше листівка буде прогинатися або деформується під дією сили тяжіння.
4
Щоб внутрішня частина листівки гармоніювала з лицьовою стороною, розфарбуйте її. Ви можете використовувати трафарети для нанесення кольору в межах кордонів, відтінити фон крейдою або приклеїти до країв невеликі деталі.
5
Почніть роботу з основного фону і найбільших деталей, розташованих на задньому плані. Попередньо переконайтеся, що клей не роз'їдає поверхню приклеюються елементів, як іноді буває з клеєм «Момент». Найкраще для створення листівок використовувати олівцем клей або ПВА, але останній може зробити поверхню деталі «хвилястою», особливо це стосується журнальних сторінок.
6
Прикрасьте аплікацію дрібними деталями - тасьмою, стеклярусом або стразами. Щоб вплести в картон справжню стрічку, пробийте в ньому отвори за допомогою діркопробивача.
7
Створіть обсяг. Ви можете вдатися до техніці квіллінг, щоб картинка «ожила», або приклеїти деталі на картонні ніжки-поручні за принципом панорамних книжок. Також на лицьову сторону можна помістити фігурки, виконані в техніці орігамі.