Як написати резюме кухаря.

На що з'явилося гарне вакантне поварське місце, як правило, претендують не один і не два людини. І не завжди рівень кулінарних знань є найбільш значущим критерієм при відборі кращого кандидата. У більшості випадків саме вдало представлене резюме стає ключем від дверей до бажаної посади.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до написання, продумайте стиль, який будете використовувати. Існує три загальноприйнятих стандарту стилів резюме : хронологічний, функціональний і змішаний.
2
Якщо у вас невеликий досвід кухарський роботи або його немає зовсім, то виберіть функціональний стиль. Розставте основний акцент на своїх наявних кулінарних знаннях, а не на те, який досвід ви придбали. Зосередьте написання на представленні своїх навичок і рівні освіти.
3
Якщо ви маєте за плечима великий досвід роботи, то віддайте перевагу хронологічним стилю. Тут необхідно показати не рецепти, в яких ви компетентні, а вклад, вкладений вами як кухарем. Цей стиль передбачає опис свого трудового стажу в хронологічному порядку. Розповідаючи про досвід, набутий на минулих місцях роботи, не забудьте зазначити ваше навчання практикантів, якщо таке було, які ідеї і що нового ви внесли у виробництво, автором яких рецептів, прийнятих у справу, були саме ви, за що несли відповідальність, що вам доручали, і якою була ваша ініціатива в поліпшенні якості громадського харчування. Вкажіть всі заохочення та нагороди, отримані на минулій роботі. І взагалі, намагайтеся представляти себе в найбільш вигідному світлі, але тільки включайте в розповідь лише стосується справи.
4
Найбільш успішним вважається змішаний стиль резюме . Він вбирає в себе одночасно і хронологічний, і функціональний, підкреслюючи важливі деталі, що стосуються вашої кваліфікації як кухаря. Таке резюме простіше і зручніше читати. Уникайте зайвих багатослівних уточнень. Акцент на своїх досягненнях, звичайно ж, необхідно робити, але врахуйте, мало хто повірить у те, що на вас одному тримався цілий ресторан або їдальня.
5
Складіть своє резюме максимально коректно, адже по ньому складеться перше враження про вас, як про людину і фахівця. Постарайтеся грамотно «продати» свій досвід і свої знання. Якщо ви ще не пішли зі старої роботи і тільки збираєтеся змінити її, то не вказуйте контактів свого начальства для отримання хороших рекомендацій. Якщо потенційний роботодавець зателефонує на ваше місце роботи, то в підсумку ви можете як позбутися старої роботи, так і не знайти нову, бо ваше нинішнє начальство, дізнавшись, що ви готуєтеся їх покинути, навряд чи щось хороше про вас захоче розповісти.