Як прив'язати поплавок. Як прив'язати гачок і поплавець.

Сьогодні рибалка як хобі і аматорський вид спорту набуває все більшої популярності. Ловля на поплавкову вудку дозволена практично повсюдно і в будь-який сезон. Саме тому вона особливо поширена. Одою з найважливіших частин вудки, що безпосередньо впливає на результативність лову, є поплавок . Прив'язати його - ціле мистецтво.
Вам знадобиться
  • - волосінь;
  • - поплавок;
  • - гумовий і хлорвініловий кембрік;
  • - можливо, бісер або невеликі свинцеві дробинки.
Інструкція
1
Встановіть на волосінь ковзний поплавок з нижньою точкою кріплення. Вироби даного типу називають «ваглери» (від англійського wagglers). Вони призначені для далекого закидання, який здійснюється звичайно спінінга вудилищем з безинерціонной котушкою. Поплавок повинен вільно переміщатися по невеликому відрізку волосіні між двома стопорами, які представляють собою ковзаючі вузли, намистинки або свинцеві дробинки. Визначте необхідну глибину занурення гачка. Відміряйте потрібну відстань від кінця волосіні. В отриманому місці закріпіть верхній стопор. Пропустіть кінець волосіні через точку кріплення поплавка (зазвичай це ретельно відшліфоване отвір або металева петля). Закріпіть нижній стопор недалеко від кінця волосіні, залишивши запас для вантажив і підв'язування гачка.
2
Для кріплення «ваглеров» з постійною фіксацією знадобиться гумовий кембрік. Через простоту застосування сьогодні подібні вироби набувають все більшого поширення. На відміну від ковзних поплавців, вони вельми легені. Їх конструктивною особливістю є наявність невеликого пластикового хомута, протягнути через нижню кріпильну петлю. Відріжте фрагмент гумового кембрика відповідного діаметру завдовжки 0,7-1,5 см. Пропустіть через нього кінець волосіні. Вставте хомут поплавка в кембрік. Якщо хомут відсутня, допустимо одягання кембрика прямо на кінець кіля поплавця, якщо він має малий діаметр.
3
Зафіксуйте на волосіні поплавок з двома точками кріплення (за міжнародною класифікацією він буде ставитися до типу stick floats). Яскравим представником поплавців подібного типу є звичайне гусяче перо, хоча зараз в спеціалізованих магазинах представлений широкий спектр пластикових аналогів. Відріжте два вузьких кільця гумового або хлорвінілової кембрика. Просмикніть волосінь через одне з кілець. Надіньте його на антену поплавка. Просмикніть волосінь через друге кільце, натягніть його на кіль. Якщо на кілі є кріпильна петля, пропустіть волосінь і через неї.
4
Поплавки для лову маховими вудилищами (pole floats) є досить дорогими і високотехнологічними виробами. Але вони все частіше використовуються вітчизняними рибалками. На верхній частині їх корпусу зазвичай присутня невелика дротяна петля. При кріпленні поплавка спочатку пропустіть волосінь через неї. Відріжте фрагмент гумового кембрика відповідного діаметру завдовжки 0,5-0,7 мм. Пропустіть через нього волосінь і натягніть його на кіль. Пропустіть кінець волосіні через петлю в кілі.
Корисна порада
Для більш щільного прилягання волосіні до поплавцям типу pole floats з великим корпусом, використовуйте додатковий фрагмент кембрика, надітий на кіль.
Будь рибалка знає, що п'ятдесят відсотків успіху лову залежить від правильно закріплених вудок. Сьогодні ми поділимося порадами про те, як правильно в'язати вудки , щоб риба не зірвалася і не спливла.
Інструкція
1
Глуха петля. Візьміть волосінь, складіть її вдвічі і на кінці зав'яжіть звичайним вузлом. Щоб зробити петлю міцніше, складіть волосінь вдвічі, один раз оберніть навколо решт і потім Протягніть в петлю, не відпускаючи їх. Затягніть тугіше. Розмір петлі виберете за бажанням.
2
Морський вузол. Візьміть волосінь, складіть її і перекрутити в невелику петлю. Знизу в цю петлю пропустіть вільний кінець волосіні. Потім захлестніте його за інший кінець волосіні, який попередньо натягніть, і знову пропустите в ту ж саму петлю. Затягніть вийшов вузол тугіше.
3
Петля з обвиттям. На кінці волосіні зав'яжіть вузол без затягування. Потім зробіть петлю бажаного розміру. Кінець два рази оповте навколо волосіні і знову просмикніть вузол. Затягніть як слід.
4
Петля хрестоподібна. Відміряйте від кінця волосіні необхідну відстань і зав'яжіть простий вузол без затягування. Відступите від нього невелику відстань і зав'яжіть другий такий же вузол, перехлестнув його з першим. Пов'язані сторони розведіть. Петлі розтягніть і в середину помістіть вудила. Кінець волосіні Протягніть через всі петлі і зв'яжіть морським вузлом.
5
Петля для ковзаючого поплавка. Така петля служить своєрідним стопором для ковзаючого поплавка. Візьміть волосінь діаметром 0,4 міліметра, складіть її вдвічі і прикрутіть п'ятьма-шістьма витками вільного кінця навколо підстави. Закріпіть петлею з обвиттям.
6
Петля-вузол. Волосінь перегніть напівпетля, затисніть її великим і вказівним пальцями. Іншою рукою перегніть її в площині зліва направо. Верх великої петлі просмикніть в маленьку і затягніть.
7
Вузол для повідка. На волосіні зробіть дві напівпетлі двох полуузлов. Розведіть їх в різні боки. Такі ж петлі зробіть і на самому повідку і вплетіть їх в петлі волосіні. Затягніть вузол.