Як поставити процесор. поставив на комп'ютер новий процесор.

Для заміни процесора може бути багато причин: підвищення продуктивності комп'ютера, установка нового процесора замість зіпсованого старого, бажання поекспериментувати і т.д. Не важливо, чому ви зібралися змінити процесор, важливо - як це зробити так, щоб не зіпсувати сам «камінь», материнську плату або інше обладнання.
Вам знадобиться
  • Процесор
  • Термопаста
  • Хрестова викрутка
Інструкція
1
Вибір «каменю» .Щоб труднощі не виникали на етапі вибору, як слід вивчіть інструкцію до вашої материнської плати, і з'ясуйте: які моделі процесорів підходять для роботи з нею. Тут важливо врахувати сокет, кількість ядер в процесорі і його частоту.
2
Витяг старого процесора .Щоб зняти процесор з материнської плати, відкрутіть 3-4 шурупа, за допомогою яких вентилятор з радіатором охолодження прикріплені до материнської плати, відключіть шнур живлення вентилятора від материнки і зніміть радіатор з кулером. Тепер відігніть пружинку, притискуючу кришку на сокеті до процесора. Акуратно витягніть старий «камінь», намагаючись не торкатися його вусиків.
3
Установка нового процесора .За суті, вам буде потрібно виконати весь алгоритм, описаний в кроці 2, додавши в нього ще один пункт. Встановіть процесор в сокет, закрийте кришку і нанесіть на верхню частину процесора термопасту. Зазвичай достатньо обсягу, відповідного обсягу кришки з тюбика. Наносити її необхідно на центр верхнього боку «каменю». Встановіть радіатор з вентилятором на місце, прикрутіть їх і підключіть харчування. При установці радіатора, трохи поводите їм по процесору. Це дозволить термопасте розподілитися рівним шаром.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SaP24QrCQ_8