Як випрямити грудну клітку.

Статна фігура не просто красива і привертає увагу - вона каже про прекрасне здоров'я людини. Якщо форма грудної клітки або спини далекі від загальноприйнятих стандартів, а ви маєте велике бажання їм відповідати - проявіть завзятість і терпіння, і результат виправдає ваші очікування.
Інструкція
1
Вчасно виправляйте осанкуОдной з причин запалими грудної клітки є порушення фізіологічних вигинів хребта. Це зазвичай супроводжується сутулої спиною. Методи корекції залежать від віку людини і ступеня деформації. Якщо зміни незначні і помічені в дитячому або підлітковому віці, не зволікайте з виправленням недоліків. Важливою умовою лікування стане повноцінне харчування, активний відпочинок на свіжому повітрі і жорстка постіль. У юних кісткова тканина і хрящі м'які, м'язи пластичні, тому систематичне виконання фізичних вправ і масаж призведе до позитивного результату.
2
Використовуйте комплексний підхід до проблемеЧтоби розправити грудну клітку у сформованого людини, використовуйте посилені заняття лікувальною гімнастикою, вправи у воді, плавання стилем «брас» і коригувальний масаж.
3
Виконуйте лікувальну гімнастікуКроме вправ загальнозміцнюючого характеру, підберіть спеціальний комплекс, спрямований на повернення грудної клітки в правильне положення. Побудуйте заняття так, щоб більша частина вправ доводилося на м'язи спиці - це допоможе з часом повністю звести лопатки. А руху, розтягують м'язи грудей, забезпечать відведення плечей назад. Проводите заняття з коригування м'язового корсету не менше 3 разів на день в різних позах: лежачи на спині, животі, стоячи на колінах.
4
Вправи лежачи на спині і жівотеЛожітесь на рівну поверхню, зігнувши ноги в колінах і розкинувши руки. Зіпріться головою і долонями в підлогу і сильно вигне грудну клітку . Виконайте ці рухи 5-8 разів. Поверніться на живіт, зігніть лікті і складіть одну долоню на іншу. Упритесь головою в долоні, витягніть шкарпетки і з'єднайте п'яти. Підніміть верхню частину тулуба, розкинувши руки на вдиху і не піднімаючи підборіддя. Повторіть вправу 6-10 разів.
5
Вправи стоячи на коленяхВстаньте на коліна і підніміть руки над головою, повернувши долоні вперед. Розправте спину, витягніть шию і дуже повільно, не опускаючи рук і голови, нахиляйтеся на видиху вперед. Розслабте м'язи спини, коли груди торкнеться колін. Опускайте руки, і коли долоні торкнутися підлоги - вільно опустіть голову. Виконаєте ці рухи 4-8 разів.
6
Попередьте зміни анатомічної форми грудної клеткіПравільно розташовуйте своє тіло: лежачи під час відпочинку, під час ходьби, при роботі сидячи або стоячи. Наприклад, при сидячій роботі не слід переплітати ноги і сидіти зігнувшись. Якщо ви змушені тривалий час перебувати за робочим столом, спирайтеся на підлогу двома стопами і намагайтеся тримати спину прямо. Робіть кожні 45 хвилин перерву в роботі для зняття напруги в м'язах спини. Притуліться до стіни всім корпусом, злегка розставивши стопи, і постійте декілька хвилин. Така вправа дозволить тілу звикати до правильної поставі.
Зверніть увагу
При виконанні домашньої роботи уникайте постійних нахилів і навантаження на спину.
Корисна порада
Тільки наполегливою працею ви зможете домогтися бажаного результату. Щодня проводите роботу по поліпшенню постави, поступово збільшуючи кількість вправ.