Як визначити цуценя німецької вівчарки. Як розпізнати німецьку вівчарку.

Зраджена, талановита, красива, легко впізнавана і одна з найбільш популярних порід серед собак - все це якнайкраще характеризує німецьку вівчарку. Ця порода на особливому рахунку у людей, що і пояснює її величезну популярність. Але щоб правильно визначити цуценя німецької вівчарки, потрібно познайомитися з особливостями цієї породи.
Інструкція
1
Вибір підлоги німецької вівчарки залежить від того, для яких цілей купується собака. Якщо ви збираєтеся надалі займатися розведенням собак цієї породи, то краще придбати цуценя жіночої статі, тобто суку. Однак якщо собака купується для інших цілей, і ви не хочете в майбутньому мати проблеми зі цуценя ми, тоді купити краще кобеля.
2
Зверніть увагу, що стать обраного вами цуценя німецької вівчарки обумовлює характер майбутнього вихованця. Так, пси більш агресивні і вперті, тому господареві деколи доводиться показувати їм свою владу і перевагу. Суки ж податливі, та й вони краще ладнають з людьми, а особливо з дітьми.
3
Перш ніж зробити остаточний вибір, огляньте кілька цуценят німецької вівчарки з різних приплодів. Переважно придбати цуценя , що росте в заміському розпліднику на свіжому повітрі.
4
Зверніть увагу: корпус цуценя німецької вівчарки повинен бути подовженим, спина - прямий, шия - міцною і довгою. Лапи породистого цуценя товсті і міцні. На лапах ні в якому разі не повинно бути прибулих пальців.
5
Подивіться на морду маленької вівчарки: вона не повинна бути загостреною. До того ж, лоб у породистого цуценя німецької вівчарки неширокий. Перехід від чола до морди не повинен бути яскраво вираженим.
6
У цуценят до 3,5 місяців вуха не повинні мати стоячих кінчиків. Присутність цієї ознаки свідчить про те, що у малюка порушений фосфорно-калієвий обмін, а також спостерігається окостеніння кістяка.
7
В ідеалі щеня німецької вівчарки повинен мати коротку поперек і спину, а також широкі стегна і плечовий пояс. Зверніть увагу на те, наскільки близько до землі знаходяться лапи цуценя під час руху. При правильному русі маленька вівчарка несе передні і задні лапи близько до землі.
8
Подивіться на очі цуценя : вони повинні бути однаковими, темно-карого кольору (у місячного цуценя очі блакитні). Не беріть разноглазие і світлоокий маленьких вівчарок.
9
Загляньте в пащу до цуценяти: прикус у нього повинен бути тільки ножицеподібний. При цьому зазор між різцями не повинен перевищувати 1-2 мм. Перевірте, чи немає здвоєних або зрощених зубів.
10
Цуценята німецької вівчарки можуть бути чорними (якщо батьки чорні) або чорно-підпалі (якщо батьки чепрачного). Вважається: чим насиченішим у цуценя колір підпала, тим краще. Хоча іноді в посліді можуть бути і світлі цуценята, проте їх для племінного розведення не використовують.
Зверніть увагу
Беріть тільки здорового цуценя!
Корисна порада
Перш ніж придбати цуценя з певного посліду, поцікавтеся, коли сука останній раз була щенной: якщо менше року тому назад, то цуценя краще не брати. Вважається, що у такого собаки можуть бути проблеми зі здоров'ям.