Як зупинити годинник Windows.

У деяких випадках може знадобиться зупинка годин в операційній системі Windows. Наприклад, багато програм з безкоштовним терміном використання орієнтуються на системні годинник , і якщо на недовго призупинити їх роботу, то можна продовжити цей термін. У будь-який момент можна знову включити правильну роботи годин Windows.
Вам знадобиться
  • - програма Sly AntiShareWare;
  • - програма TimeBack.
Інструкція
1
Для роботи вам потрібна програма Sly AntiShareWare, яка є некомерційною. Встановіть її на жорсткий диск комп'ютера. Після цього з'явиться запит на перезавантаження комп'ютера. Виконайте її.
2
Запустіть Sly AntiShareWare. У правому кутку меню програми є стрілочки. Натискаючи по них, ви можете налаштувати дату і час. Після налаштування потрібних параметрів просто вийдіть з програми. Тепер якщо ви подивитеся на системні годинник , то ви побачите, що вони показують той час, який ви встановили в меню програми.
3
Ще одна програма, за допомогою якої можна «заморозити» годинник операційної системи Windows, називається TimeBack. Але на відміну від попередньої вона не зупиняє системні годинник , а просто в певний період їх обнуляє. Але щоб продовжити тривіальний термін використання якого-небудь додатку, цього буде достатньо.
4
Знайдіть програму TimeBack в інтернеті. Скачайте її з інтернету і встановіть на жорсткий диск комп'ютера. Перезавантажте комп'ютер. Запустіть додаток.
5
Ви побачите, що зверху у вікні програми будуть відображені поточна дата і час. За допомогою стрілок, які розташовані навпроти, ви можете змінювати їх. Встановіть дату і час, на якій годинник операційної системи будуть зафіксовані. Після цього в головному меню програми клацніть лівою кнопкою миші на "Змінити дату».
6
Ви побачите, що фон вікна програми змінився. Це означає, що тепер в комп'ютері зафіксовані один час і дата. Буквально годинник зупинені не будуть, але після перезавантаження комп'ютера час знову буде повернуто до обраних вами параметрами.
7
Щоб повернути нормальну роботу годин, зайдіть в головне меню програми і клацніть мишею по опції «Відновити дату». Після цього автоматично налаштується правильний час.