Як спекти торт в "Ненсі Дрю: Ранчо тіней".

« Ненсі Дрю: Ранчо тіней» - це повноцінний квест зі складними завданнями і головоломками. Ідея сюжету запозичена з твору письменниці Керолайн Кін. Книжкові історії читаються легко і захоплююче. Не менш цікава й сама комп'ютерна гра.
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - встановлена гра «Ненсі Дрю: Ранчо тіней».
Інструкція
1
Героїня ігри Ненсі - дуже спостережлива дівчинка. Для неї кожна подія - це привід почати власне розслідування. Розгадка таємниць супроводжується виконанням різних завдань. У цій серії гри героїню запросили в гості на ранчо, основна мета поїздки - відпочинок. Але в перший же день Ненсі стикається з масою цікавих моментів.
2
Майже відразу ж доведеться виконати і перші завдання. Намагайтеся нічого не пропустити, реалізовуйте все в свою чергу. Відступи від плану не дадуть досягти головної мети гри.
3
Ранчо дядьки і тітки велике, робота знайдеться. Займається Ненсі і городом і справами по будинку, причому, попутно героїня задовольняє природну цікавість, заглядаючи в усі затишні місця і у дворі і в будинку. Ранок другого дня починається з розмови про дивацтва з подругою по телефону. Потім Ненсі , користуючись відсутністю Сема, вирішує перевірити ящики на кухні.
4
У самий цікавий момент кухар ловить героїню на місці злочину. Каючись у скоєному, вона пропонує Сему свою допомогу. Кухар дає завдання по черзі: сходити за овочами в город, набрати яєць в курнику, і нарешті, спекти пиріг до дня народження Текса.
5
Спочатку візьміть у кухаря флягу з водою, потім рецепт пирога. Зверніть увагу на бланк - він прикрашений квіткою.
6
Рецепт перепишіть, переводячи заходи: 1 склянка вершкового масла - це дві пачки, 1 2/3 склянки молока - це п'ять ковшиков, 2 пінти борошна - це 4 склянки, 1 ст. ложка розпушувача - це три чайних, 3 чайних, 2 1/3 склянки цукру - це сім ковшиков і 3 чайні ложки ванілі.
7
Отже, для тесту необхідні: масло, молоко, борошно, разрихітель, цукор і ваніль. Зберіть інгредієнти, уважно оглянувши стіл. Наприклад, розпушувач - це фіолетова коробочка, а ваніль - бульбашка поруч з розпушувачем. Потім клацніть мишкою по ємності середнього розміру і перекладіть по черзі всі продукти, дотримуючись пропорції.
8
Форму з тістом поставте в духовку, повернувши температурний датчик на середину. Випікатися корж повинен 45 хвилин. Після закінчення процесу його необхідно спробувати. Прикрасьте готовий напівфабрикат шматочками марципану - зберіть квітка.
9
Складайте всі частини тюльпана, орієнтуючись на шаблон і розміри наявних у вас шматочків. Прилипнуть до коржу вони, тільки в певному порядку. Розфарбуйте квітка пензликом, використовуючи різнокольорові барвники.
10
Після виконання цього кроку у вас з'явиться можливість проводити подальше розслідування. Не забувайте зберігати гру по мірі виконання завдань. Так вам не доведеться повертатися до пройдених етапів знову і знову.