Як поводитися з персоналом.

Вибудовування відносин з підлеглими - один з ключових етапів у роботі керівника. Від правильної поведінки залежить не тільки клімат у колективі, але і ефективність роботи в цілому.
Вам знадобиться
  • - документ про корпоративну етику.
Інструкція
1
Складіть документ про корпоративну етику. Вкажіть у ньому всі основні положення, що стосуються поведінки в компанії, правил спілкування з клієнтами і всередині компанії, дрес-коду. Постарайтеся і самі дотримуватися даних правил у повсякденному житті і в спілкуванні з підлеглими.
2
Дотримуйтесь певну дистанцію. Навіть якщо ви не проти приятельських відносин з підлеглими, звернення на «ти», звичайних розмов, що не мають відношення до роботи, персонал все одно не повинен мати привід маніпулювати вами. При необхідності беріть участь в обговоренні та вирішенні деяких проблем підлеглих. Однак у кожному разі співробітники повинні відчувати ієрархію в компанії і сприймати вас як вищестояща особа.
3
Подавайте особистий приклад у ключових питаннях, які вимагаєте від персоналу. Якщо ви боретеся за ідеальний порядок в офісі, хаос на вашому робочому столі здатний звести нанівець всі зусилля. Забороняєте курити в межах офісу - не робіть цього і самі. Ви досягнете набагато більше успіхів, якщо підлеглі будуть вважати вас співпричетними до загального зводу правил.
4
Чітко формулюйте завдання і пред'являйте конкретні вимоги. Зарекомендує себе як послідовного керівника, який не ставить нездійсненних завдань, але при цьому очікує якісної і грамотно виконаної роботи. Розробіть систему контролю і слідуйте їй.
5
Введіть свої негласні традиції, що стосуються робочих процесів. Формуйте власний характер управління. Наприклад, ваші підлеглі повинні знати, що ви категорично не приймаєте запізнень, однак можете дати співробітникові відгул при необхідності.
Зверніть увагу
Снобізм і зарозумілість у ряді випадків допоможуть вплинути на деяких співробітників, однак навряд чи створять вам хорошу репутацію, та й не сприятимуть повазі з боку підлеглих.