Як знайти кімнату.

Для тих, хто не може дозволити собі знімати квартиру в Москві, хорошим варіантом може виявитися оренда кімнати. На місяць за кімнату в столиці можна платити в середньому від 12 000 рублів. Розглянемо деякі складності, які можуть очікувати вас при пошуку та виборі кімнати.
Інструкція
1
Знайти кімнату в деякому плані важче, ніж знайти квартиру. Ви обираєте не тільки саме приміщення, але і його мешканців. Буває так, що в квартирі здається одна кімната, а друга пустує, але найчастіше все-таки здаються обидві. Причому абсолютно різним людям або навіть сім'ям. Тому при прийнятті рішення про оренду кімнати важливо вирішити, чи зможете ви жити в одній квартирі з вашим сусідом (або сусідами). Труднощі виникають не тільки в плані спільного користування квартирою (припустимо, літній сусід вранці по півгодини проводить у ванній). Наприклад, у вас може бути алергія на тварин - в такому випадку ви не зможете жити з людиною, у якої є кішка або собака. Нерідко проблеми створюють діти: для тих, хто любить у вихідні поспати довше, краще не жити в одній квартирі з сім'ями з дітьми, оскільки вони встають рано, і це буває чутно всім.
2
Кімнату можна знайти через знайомих, по приватних оголошеннях або через агентство нерухомості. Хорошим варіантом буде оренда двокімнатної квартири навпіл з кимось із знайомих. Переваги агентств в тому, що, на відміну від приватників, вони дорожать репутацією і рідше обманюють клієнтів. Тому, якщо через знайомих знайти кімнату вам не вдалося, то краще скористатися послугами агентства. Воно зажадає комісію за свої послуги, проте ціни на кімнати в багатьох агентствах нижче, ніж у приватників.
3
У розмові з представником агентства назвіть саму для вас мінімальну ціну, за яку ви згодні знімати кімнату . Буває так, що представники агентств стверджують, що ціни на кімнати у них починаються від певної планки, але як тільки клієнт дає зрозуміти, що ця планка для нього занадто висока, у них одразу ж "знаходиться" кілька дешевших пропозицій. Якщо ви не впевнені, яку ціну слід назвати, то пошукайте в Інтернеті, за яку приблизно ціну можна знайти кімнату в бажаному районі.
4
При огляді кімнати, як і при огляді квартири, звертайте увагу на кожну дрібницю, щоб потім не попадати в неприємні ситуації начебто несправності сантехніки, і щоб у створенні таких ситуацій не могли потім звинуватити вас. Вимагайте документи на квартиру - її господар зобов'язаний вам їх пред'явити. При укладенні договору оренди кімнати зробіть в якості додатку опис майна, що знаходиться в кімнаті, щоб у вас і господаря квартири не виникало розбіжностей при вашому виїзді.
Серія Escape from room, як самореклами створена японським дизайнером ще в 2004-му році, завоювала в інтернеті неабияку популярність. Десятки ігор аналогічної концепції виділилися в цілий жанр «Втечі з кімнати ». Втім, незважаючи на унікальність кожної гри, проходження кожної з них можна звести до нескладного алгоритму.
Інструкція
1
Пробіжіться по локації. Огляньте кімнату і знайдіть всі предмети, з якими можна взаємодіяти: шафки, фіранки, дверні ручки тощо. Напевно під час пошуку ви здобудете кілька об'єктів до себе в інвентар. Якщо їм одразу знаходиться очевидне застосування - використовуйте їх, але не поспішайте заглиблюватися у питання, якщо поки не все виходить.
2
Вивчіть кімнату більш ретельно. В цьому кроці вашою метою є пошук захованих предметів. Ретельно «проклікайте» всі потенційно корисні місця, зокрема - простір під меблями, всілякі щілини і краю екрану. Спробуйте кілька разів поспіль використовувати рухомі предмети. Часто після 5-6 повторень вони ламаються, залишаючи за собою що-небудь корисне. Пам'ятайте, що якщо ви не знайдете всіх потрібних предметів, то не зможете пройти гру.
3
Починайте рішення головоломок. Основне питання стоїть в тому, що до чого застосувати. Якщо логіка не допомагає, то не соромтеся використовувати звичайний перебір «всього до всього», як правило, він допомагає. На даний момент у вас повинен бути максимум знайдених предметів. Рішення задачок буде додавати в інвентар щось нове, розширюючи ваші можливості.
4
Ідеальним прикладом використання даного алгоритму є Crimson Room. Відповідно до першого кроку тут ви наспіх перевіряєте локацію і знаходите кільце (в вазочці), диски і записку (у відкритих ящиках комода) і невеликий ключик за фіранкою. Очевидно, що ключ можна застосувати до комода, щоб дістати звідти червону коробку. Перейшовши до більш ретельному огляду кімнати можна знайти невелику касету (під комодом), другий ключ (під подушкою), невеликий шматок металу (між матрацом і спинкою ліжка), батарейку (повернувшись до стіни і натиснувши на підлогу в області ліжка) і друге кільце (посмикавши кілька разів фіранку). Далі, коли всі предмети зібрані, можна їх застосовувати: два кільця, паличку, батарейку і касету на червону коробку в інвентарі, другий знайдений ключ на комод. В ящику ви заберете провід, яких можна підключити програвач. З дисковода дістаньте ключ. Коробку застосуєте на стіну, клікніть по підсвіченої області. Вставте ключ в замок і перейдіть за URL, вказаною на знайденої на самому початку записці - дізнаєтеся пароль, який періодично змінюється. Після цього можна буде вибратися з кімнати .