Як поводитися на комісії.

До призовної комісії потрібно готуватися заздалегідь, не чекаючи отримання повістки. Не з'явитися до військкомату можна тільки в разі хвороби, а попередити про неї необхідно заздалегідь або пред'явити довідку з медичного закладу, коли потрапите в комісаріат. Не думайте, що тільки важкі хвороби дають право не приходити на призовний пункт, навіть звичайна ангіна дозволить залишитися вдома.
Вам знадобиться
  • - все ваші медичні довідки та висновки.
Інструкція
1
Збирайте всі наявні у вас медичні довідки, результати обстежень і аналізів, висновки лікарів. Деякі процедури досить тривалі і результату їх проходження доводиться чекати довго, тому готуватися до відвідування військкомату потрібно заздалегідь. Вас поставлять на військовий облік у сімнадцятирічному віці, от тоді і починайте думати про призовної комісії .
2
Медична комісія повинна обстежити призовників на придатність до несення військово-польової служби і виявляти хвороби, що заважають виконувати цей обов'язок. Але часто юнаки визнаються придатними навіть з цілим рядом хвороб тільки тому, що військкомат не добирає новобранців. Тому пам'ятайте про свої права і обов'язки мед комісії .
3
Майте на руках крім усього спектра довідок свою амбулаторну карту. Цей документ доведе існування ваших хвороб, адже там відзначені всі рекомендації та висновки лікуючого лікаря.
4
Лікарі призовної медичної комісії починають огляд зі списку скарг призовника. Тому розповідайте про всі свої проблеми зі здоров'ям, пред'являючи відповідні документи. Переконайтеся, що все вами сказане відзначено в особовій справі. Адже закон зобов'язує медичного працівника записувати всі скарги призовників. Якщо ваша вимога не виконується, попросіть викликати воєнкома або пишіть заяву - в ньому чітко сформулюйте причину скарги.
5
Комісія повинна відправити вас на огляд до медичної установи, затверджене місцевою адміністрацією. Такими звичайно є районні або міські лікарні з безкоштовними послугами. Але ви маєте право пройти обстеження в іншому офіційному медустанові, в якому вам буде зручніше. Це зазначено в Законі про охорону здоров'я громадян. Якщо вам у військкоматі забороняють діяти таким чином, зверніться до суду.
6
Не погоджуйтеся на повторний огляд, якщо воєнком незадоволений вашим висновком. У вас є право відмовитися від медичного втручання. Вимагайте прийняти рішення, засноване на висновку з обраної вами лікарні. Зафіксуйте відмова від переогляду в письмовому вигляді, майте завірену копію заяви.
7
Від служби в армії звільняють юнаків з поганим здоров'ям, про що свідчить медична комісія. Вам видадуть «білий квиток». Також причиною не служити в рядах армії Росії є наявність у вас двох або більше неповнолітніх дітей. Скористайтеся послугами адвоката, якщо не впевнені у своїх силах. Він допоможе вам розібратися в законах про призов, складе і оформить необхідні документи.