Як включити гаджет.

Для користувачів Windows сьомій версії деякі базові можливості операційної системи стають справжнім одкровенням. А все тому, що певні функції за замовчуванням відключені або приховані. Наприклад, гаджети .
Інструкція
1
Найпростіший спосіб включити будь преудстановленний гаджет - вибрати команду «Гаджети» з контекстного меню, яке з'являється на робочому столі по кліку правої клавіші миші. Виберіть будь міні-програму зі списку в діалоговому вікні і клацніть по ньому двічі. Тим самим ви активуєте поява на робочому столі цього гаджета.
2
Можна піти і більш складним шляхом. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і в пошуковому полі введіть слово « гаджети ». В принципі, слово цілком вводити і необов'язково, достатньо набрати всього один перший склад. У відповідь система автоматично запропонує вам декілька активних посилань, з яких вам слід вибрати «Колекція гаджетів робочого столу» або «Гаджети робочого столу». У будь-якому випадку буде відкрито діалогове вікно для активації того чи іншого міні-додатки.
3
Крім того, ви можете запустити гаджет через панель управління Windows. З меню «Пуск» виберіть розділ «Панель управління» і клацніть по піктограмі «Оформлення та персоналізація». Тут ви знайдете все те ж посилання - «Гаджети робочого столу».
4
Якщо в списку встановлених додатків ви не знайшли підходящу програмку, пошукати гаджет, який відповідає необхідним вам вимогам, ви можете на офіційному сайті компанії Microsoft або на одному з численних спеціалізованих ресурсів рунета.
5
Скачайте сподобався вам гаджет - він буде завантажений у вказану папку на вашому комп'ютері у вигляді інсталяційний файл або архіву - і запустіть його. При цьому гаджет буде додано до списку вже встановлених міні-додатків і тут же з'явиться на робочому столі.
Корисна порада
Гаджети можна переміщати в будь-яку область робочого столу. Для цього наведіть на гаджет курсор, а після появи праворуч двох або трьох кнопок клікніть на нижній і, утримуючи її курсором, перемістіть додаток в інше місце.
Необхідною умовою відображення гаджетів Windows 7 є наявність в системі хоча б одного браузера. Для роботи встановлених гаджетів необхідний інтернет-оглядач Internet Explorer. Включення ж цієї новинки операційної системи Windows 7 не вимагає спеціальних комп'ютерних знань.
Вам знадобиться
  • - Windows 7.
Інструкція
1
Встановіть вбрання міні-додаток виконавши подвійний клік миші на ярлик гаджета. Це додасть потрібний міні-додаток в колекцію гаджетів, звідки воно може бути додано на робочий стіл.
2
Виконайте клік правою кнопки миші на вільний простір робочого столу для виклику контекстного меню і виберіть пункт «Гаджети» для запуску панелі «Колекція гаджетів робочого столу», що відображає всі встановлені міні-додатки. Робота цієї панелі забезпечується виконавчим файлом sidebar.exe, що знаходиться за адресою% ProgramFiles% \ Windows Sidebar.
3
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для включення/відключення установки, перегляду та додавання міні-додатків на робочий стіл.
4
Розкрийте посилання «Програми та засоби» і виберіть пункт «Включення або відключення компонентів Windows» в лівому меню вікна програми.
5
Застосуйте прапорець на полі «Платформа гаджетів Windows» для включення функції міні-додатків.
6
Зніміть прапорець на полі «Платформа гаджетів Windows» для відключення функції міні-додатків.
7
Виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» для включення/відключення функції міні-додатків за допомогою інструменту «Редактор локальної групової політики».
9
Введіть значення gpedit.msc в полі рядка пошуку і натисніть функціональну клавішу Enter.
10
Розкрийте політику «Локальний комп'ютер» в лівому меню вікна програми і перейдіть в пункт «Конфігурація користувача» для включення/відключення функції гаджетів для свого облікового запису.
11
Оберіть підпункт «Адміністративні шаблони» і перейдіть в «Компоненти Windows».
12
Розкрийте «Гаджети робочого столу» і виконайте подвійний клік мищі на поле параметра «Включити гаджети робочого столу» у правій частині вікна програми.
13
Розкрийте політику «Локальний комп'ютер» в лівому меню вікна програми і перейдіть в пункт «Конфігурація комп'ютера» для включення/відключення функції гаджетів для всіх користувачів системи.
14
Оберіть підпункт «Адміністративні шаблони» і перейдіть в «Компоненти Windows».
15
Розкрийте «Гаджети робочого столу» і виконайте подвійний клік мищі на поле параметра «Включити гаджети робочого столу» у правій частині вікна програми.
16
Натисніть кнопку «Включити» для підтвердження свого вибору і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
17
Виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
За умовчанням гаджети в Windows 7 включені.