Як вибрати ракетку для настільного тенісу. Як правильно вибрати ракетку для пінг понгу.

Якщо ви вперше купуєте ракетку для настільного тенісу, можете не замислюватися про свій вибір, адже всі ракетки зовні дуже схожі і для початківця гравця підійде будь-яка. Але поступово ваші навички покращаться і ви вийдете на рівень дорогих ракеток. Для того щоб не помилитися з вибором ракетки, ви повинні знати її характеристики.
Інструкція
1
Ракетки бувають трьох видів: • Ракетка з двома накладками одного типу, але з різними характеристиками. Такий тип є ракетку з двома гладкими накладками, але одна накладка краще обертає, а інша більш швидка. • Ракетка з накладками різного типу. Такі ракетки призначені для активної гри, так як використовується гладка накладка і накладка з шипами. Ракетку слід перевертати при виконанні подачі. • Ракетка з накладкою, яка покликана руйнувати гру суперника і накладкою для активної гри. У більшості випадків використовується поєднання гладкою накладки і накладки з довгими шипами.
2
Накладкі.Гладкіе накладки мають досить сильне зчеплення з м'ячем, вони відрізняються великою еластичністю. Губкові прошарок, що стала обов'язковим компонентом такої накладки, підвищує катапультує силу і надає м'ячу складні вращенія.Накладкі з пухирцями призначені для більш високого темпу гри. Якщо ви використовуєте їх разом з гладкою накладкою, то така комбінація створює для супротивника додаткові трудності.Сегодня накладки, що мають довгі шипи, стали досить популярними, так як вони посилають м'яч незвичайним образом.Чем товщі буде накладка, тим більше сильне обертання ви зможете надати м'ячу . Але при цьому ракетка буде досить важкою, порушиться її баланс.
3
ОснованіяФанерние підстави виготовлені з різних сортів дерева. Вони відрізняються один від одного наступними характеристиками: швидкість польоту м'яча, «чутливість» і можливість «гасіння» вращенія.Стандартно підстави виготовляються з деревної фанери, але в деякі підстави додаються графіт або карбон. Такі ракетки мають вищу швидкість м'яча, але вони програють в «чутливості».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=W6yUNTYRAV4
Зверніть увагу
Ракетка для настільного тенісу являє собою індивідуальний інструмент, а тому кожен гравець повинен підбирати її виключно під себе. Для атакуючої агресивної гри слід вибирати ракетки, що володіють швидкісними характеристиками. Для більш спокійного, захисного стилю, в якому використовуються різноманітні підрізування або підкручення, слід вибирати ракетку з накладками, які сприяють крученню.
Корисна порада
Як вибрати ракетку для настільного тенісу? Ви вирішили придбати ракетку, пам'ятайте, перед тим як купувати її обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем. Тренер, професійний гравець або ж досвідчений менеджер спеціалізованого магазину допоможуть Вам розібратися в тонкощах тенісного світу - у виборі потрібної Вам ракетки. Перед покупкою Вам необхідно випробувати ракетку, тобто спробуйте трохи розім'ятися, відчути ракетку в грі.