Як випрямлячем завити волосся. Як накрутити волосся праскою.

Для завивки волосся представниці прекрасної статі звикли застосовувати всілякі бігуді та плойки, але це цілком можна зробити і за допомогою прасування-випрямляча. Звичайно ж, словосполучення «завити волосся випрямлячем» звучить більш ніж дивно і безглуздо. А адже отримати чудові локони, використовуючи цей прилад, насправді можливо. Буде потрібно лише трохи вільного часу і крапелька терпіння.
Вам знадобиться
  • - праску-випрямляч;
  • - термозахисної засіб;
  • - спеціальні затиски для волосся або «крабики»;
  • - піна або віск для укладання;
  • - лак для волосся сильної або середньої фіксації.
Інструкція
1
Процедура завивки випрямлячем проста і доступна будь-якій жінці і дівчині. Навіть тієї, яка не має навичок у перукарському мистецтві.
2
Нанесіть на всю довжину волосся спеціальне термозахисної засіб. До його складу входять різноманітні рослинні екстракти і поживні препарати. Для того, щоб підібрати засіб, що підходить вашому волоссю, зверніться до фахівця-трихолога.
3
Розділіть волосся на невеликі пасма. Залиште одну, а решта закріпіть спеціальними зажимами або «крабиками». Далі відступите 12-15 мм від коріння волосся і затисніть першу пасмо між пластинами прасування, тільки не дуже сильно. Потім вільну її частина накрутите навколо випрямляча (локони виходити пишними і об'ємними) або навколо його нижньої пластини (завитки будуть частішими). Головне - подбайте про те, щоб волосся стирчали назовні від голови.
4
Акуратно потягніть праску-випрямляч вниз, утримуючи вільною рукою кінці волосся. Чим повільніше будуть ваші рухи, тим крутіше вийде локон. А якщо ви станете рухатися інтенсивніше, завиток буде ніжний і плавний.
5
Обробіть необхідну частину зачіски або все волосся по пасмам. Майте на увазі: може статися так, що пасмо НЕ закрутиться в завиток. Тоді почекайте якийсь час і, коли волосся повністю охолонуть, знову повторіть процедуру.
6
Закріпіть локони. Для цього нанесіть на них трохи піни або воску для укладання. Робіть це руками без використання гребінця, інакше ви пошкодите завитки.
7
Нанесіть на готову зачіску лак для волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ePfxgqgNGKk
Зверніть увагу
Не зловживайте гарячої завивкою, тому це загрожує надмірним випаданням волос.Пріменяйте праску-випрямляч тільки на сухому волоссі, так як під впливом температури вода починає кипіти, а це може призвести шевелюру до неживим увазі і підвищеною ломкості.Іспользуйте праску округлої форми, в іншому випадку локони будуть некрасиво заламали біля коріння .
Корисна порада
Експериментуйте з кутом завивки і товщиною пасом.
Дівчата, що володіють прямими і довгим волоссям, часто прагнуть змінити свій вигляд за допомогою завивки. Щоб волосся спадали красивими хвилями на плечі, необов'язково йти в салон краси або піддавати їх впливу хімічними речовинами. Можна зробити завивку і в домашніх умовах за допомогою праски.
Інструкція
1
Постарайтеся запланувати завивку волосся праскою за кілька днів до процедури, щоб встигнути підготувати волосся. В якості попереднього етапу кожного разу після миття голови використовуйте кондиціонер, що дозволить згодом не тільки прискорити процес завивки, але і знизити ризик пересушити або пошкодити волосся.
2
Безпосередньо перед початком завивки праскою вимийте волосся шампунем і ретельно промийте їх кілька разів водою. Не використовуйте бальзам або маски для волосся.
3
Обов'язково висушіть волосся. Ніколи не починайте завивати волосся праскою , якщо вони ще вологі. Це може зруйнувати структуру волосся, адже залишилася на них волога під дією нагрівання перетворюється на пару. А він може обпекти шкіру голови і сильно нашкодити волоссю.
4
Оберіть температурний режим, на якому буде працювати праска. Найкраще зупинитися на самій низькій температурі, при якій пасмо волосся зможе скрутитися в локон. Час завивки при такому режимі, звичайно, збільшиться, але волосся при цьому збережуть здоровий вигляд і блиск.
5
Ретельно розчешіть волосся і розділіть їх на рівні прядки за допомогою тонкої гребінця. Враховуйте, що чим товще пасмо, тим більше часу буде потрібно затискати її для завивання в прасці. З тонкою прядкою легше і швидше впоратися. До того ж, локони виходять дрібніше і тримаються довше.
6
Обробіть по можливості кожну прядку термозахисним засобом. Так можна не тільки захистити волосся від дії дуже високої температури, але і значно прискорити процес завивки.
7
Затисніть відокремлену пасмо волосся в прасуванні і закрутіть її навколо насадки, причому почніть процедуру з коренів волосся, а не з їх кінчиків.
8
Після фіксації пасма в прасці починайте стежити за часом. Нагрівання волосся не повинно тривати більше восьми секунд, хоча деякі виробники вказують у технічному паспорті максимальний час в десять секунд. Іноді для задовільно результату його не вистачає, проте збільшувати час фіксації волосся в прасці більше встановленого не варто. У такій ситуації краще всього заздалегідь нанесіть на пасмо термозахисної речовина або візьміть більш тонку прядку.
9
Ні в якому разі не розчісуйте локони відразу ж після завивання волосся. Оскільки така процедура забезпечує тимчасовий ефект, розчісування тільки прискорить їх випрямлення.