Як швидко накачати прес дівчині. прес кубиками швидко для дівчат.

Якщо ви хочете накачати прес , то спочатку визначитеся, який саме результат вам потрібен. Ви можете зробити свій живіт підтягнутим і плоским. При гарній фізичній підготовці на це потрібно близько місяця. Але ж можна накачати прес і до появи кубиків. Це завдання складніше, але і вона здійсненна.
Вам знадобиться
  • - спортивна дошка;
  • - гантелі;
  • - турнік.
Інструкція
1
Якщо у вас є зайвий жир в області прес а, потрібно позбутися від нього. Зробити це тільки за допомогою вправ неможливо. Тому потрібно почати споживати менше калорій. Худніть максимум на 1 кг в тиждень до тих пір, поки не піде весь зайву вагу.
2
Здійснюйте щоденні піші прогулянки по 20-30 хвилин. Це одне з найпростіших вправ, що допоможе добитися ідеального прес а. Займайтеся спортом 2-3 рази на тиждень по 1 годині. Перед початком тренування розігрійте м'язи. У перші 14 днів не перевантажуйте свій організм. Максимальні навантаження починайте давати тілу з третього тижня.
3
Якщо ви хочете добитися підтягнутого, спортивного прес а, вам потрібно виконувати такі вправи: звичайне, діагональне, зворотне і подвійне скручування. Ляжте на підлогу і заведіть руки за голову. Скручували рухами піднімайте торс, щоб правий лікоть рухався до лівого коліна і навпаки. При зворотних скручуваннях плечі лежать на підлозі, вгору піднімаються ноги і стегна. Подвійне скручування - з'єднання цих вправ. Тобто піднімається і верх, і низ тулуба. Нерухомими залишаються тільки стегна.
4
Якщо ви хочете домогтися появи кубиків на прес е, вам буде потрібно трохи інший комплекс вправ. Ви повинні дати навантаження всім м'язам живота: прямий, косим, міжреберних і передньої зубчастої. Крім скручувань виконуйте наступні вправи. Ляжте на похилу спортивну дошку, закріпіть ступні під валиками. Підніміть тулуб на 20-50 градусів по відношенню до дошки. Потім відкиньтеся назад, не торкаючись спиною поверхні.
5
Ляжте на лаву. Візьміть у руки гантелі і заведіть їх за голову якнайдалі. Зафіксуйте положення на 5 секунд і підніміть руки до грудей. Виконуйте цю вправу мінімум 3 підходи по 10 разів за кожне тренування. При кожному занятті виконуйте по 20-50 підтягувань.
6
Починаючи з третього тижня тренувань, збільште виконання кожної вправи на 5-10 підходів. Виконуйте такі зміни кожні два тижні. Якщо навантаження вам здасться маленькою, то додайте ще по 10 підходів або виконуйте заняття з обтяженнями. Рівень навантаження повинен відповідати вашому фізичному стану. Якщо ви раніше не займалися спортом, зробіть собі невеликі поблажки. Наприклад, розділіть тренування на дві частини: ранкову і вечірню.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете накачати прес якнайшвидше, не займайтеся щодня. Давайте організму відпочити, тоді результат буде краще.
Корисна порада
Щоб домогтися кубиків на прес, придбайте гімнастичний кулю. І виконуйте скручування на ньому.