Як провести Великдень на роботі.

За традицією Світле Воскресіння віруючі люди починають в церкві, де цілу ніч проводиться служба і відбувається хресний хід. Після її закінчення Святої Пасхи, паски, яйця, хліб, сіль та ін., Які люди збирають у святкові кошики і приносять до храму. Після повернення додому православні християни розговляються свяченими продуктами і продовжують святкову трапезу, до якої готуються заздалегідь. Але що робити, якщо вас чекає робочий день?
Інструкція
1
Де б ви не були, але це велике свято ніхто не відміняв. Ваш настрій має бути особливим, піднесеним. В кінці-кінців, якщо навіть ви виховані в інших традиціях, вас повинні надихати наступаюча весна, пробудження природи. Як правило, в цей день чомусь буває чудова погода. Чому б це не відзначити?
2
Щоб підкреслити святкову атмосферу, постарайтеся прикрасити своє робоче місце. Принесіть з дому або купіть гілочки верби і встановіть їх у вазі. Прикрасьте приміщення саморобними паперовими гірляндами з фігурами яєчок, курочок, пташок, квітів та ін. Їх можна розфарбувати напередодні і доповнити красивими блискучими намистинами. Якщо у вас є великий жива квітка типу фікуса, алое або пальми, можна оформити його у вигляді пасхального дерева. Якщо ж його немає - не біда, його можна зробити і самостійно з гілочок і різних фігурок янголят, звіряток і яєчок.
3
Дуже пожвавлять вашу обстановку пророщена пшениця або жито в низькій симпатичною посудині, живі весняні квіти у вазах, композиції з розфарбованих дерев'яних або справжніх яєць-крашанок та святкових пасок. Зробити це поодинці важко, але якщо кожен ваш співробітник принесе з дому щось символічне, то прикрасити приміщення не складе труднощів.
4
Над вхідними дверима можна повісити великодній вінок з квітів, трави, вербових гілочок, бус і т.д. Це символізуватиме пробудження природи.
5
Якщо у вас є така можливість, можна зібратися всім колективом на святковий фуршет. Для цього неважко зробити замовлення в кафе або ресторані. І в такому випадку вам не доведеться особливо турбуватися про зміст меню. Доведеться лише подбати про достатню кількість столових приладів, посуду, келихів і ін. Але можна поступити і по іншому. До цього свята всі готуються вдома. Дещо з традиційних страв можна захопити з собою, особливо сирні паски і паски. У кожної господині є свої власні секрети їх приготування, і дуже цікаво все це спробувати.
6
Непогано приготувати для кожного маленький великодній подаруночок. Розписне або сплетене з бісеру яєчко, саморобна скринька, листівка, зроблена в техніці скрап-букінга, пов'язаний на спицях або гачком курча або хоча б куплена в магазині сувенірів фігурка янголятка - все це дрібниці, але, проявивши увагу до оточуючих і привітавши їх зі світлим Христовим Воскресінням, ви піднімете один одному настрій і підтримайте святкову атмосферу. Зробіть це своєю корпоративною традицією, адже ця дата гідна особливого ставлення.