Як змінити колір шкіри в фотошопі. Як вирівняти загар в фотошопі.

Якщо ви час від часу переживаєте через відсутність засмаги на своїх фотографіях, ситуація поправна - додати фотографії ефект засмаглої шкіри зовсім нескладно, якщо у вас є Adobe Photoshop. За допомогою Фотошопа ви легко зможете змінити колір і відтінок шкіри людини на фотографії, використовуючи тільки кисті і режими накладення шарів. Якщо ви захочете, шкірі можна надати зовсім темний відтінок, а можна додати лише невеликий ледь помітний загар.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в Фотошопі , а потім в меню Layers виберіть пункт Create new layer, щоб створити новий шар. Ви побачите, як на панелі шарів крім бекграунду з'явиться новий порожній шар, на якому ви і будете працювати пензлем. Для зручності роботи збільште масштаб фотографії.
2
На панелі інструментів виберіть інструмент кисті і вкажіть темно-сірий колір на палітрі Colors, як основний відтінок, яким ви будете малювати. Зафарбуйте всі відкриті області шкіри людини, зображеного на фотографії, сірим, не залишаючи порожніх місць - зафарбуйте обличчя, шию, руки, та інші відкриті місця.
3
Збільште масштаб, щоб перевірити, чи не залишилося незакрашенних областей. Залежно від того, більш дрібні або більші деталі ви закрашуєте, вибирайте більш-менш великий розмір кисті, а також регулюйте рівень її м'якості і прозорості.
4
Забарвлюючи кордону між шкірою і контурами одягу, використовуйте жорстку кисть з рівними краями, а фарбуючи кордону між шкірою і лінією росту волосся, використовуйте м'яку напівпрозору кисть.
5
Повністю закрасивши області відкритою шкіри на фотографії, відкрийте параметр Blending mode на панелі шарів, щоб змінити режим їх змішування. Встановіть значення Linear Light. Шкіра придбає темний відтінок, але він може бути занадто яскравим і неприродним.
6
Зменшіть прозорість (Opacity) шару, на якому ви замальовували обличчя і руки людини сірим колір ом, і відрегулюйте повзунок так, щоб ефект засмаги був правдоподібним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qgzWxusztPQ