Як містити летючу мишу.

Кажани відносяться до підряду кажанів, який об'єднує близько 700 видів, які розподіляються по 16 сімейств. Тіло вкрите шерстю, яка завжди має світліший відтінок на черевці. Передні кінцівки добре розвинені, плечі сильні, а дуже довге передпліччя формується всього лише однієї променевої кісткою. Форма тіла і довжина хвоста залежать від приналежності особини до того чи іншого виду. Сутінковий спосіб життя, безшумний стрімкий політ і лютий зовнішній вигляд - все це з незапам'ятних часів служило причиною для розповсюдження про кажанів різних забобонних вигадок.
Інструкція
1
Не забувайте, що будь-який домашній вихованець вимагає турботи, уваги і великої відповідальності з боку власника. Постарайтеся дуже серйозно поставитися до всіх тонкощів і складнощів змісту летючої миші, тоді ваш улюбленець обов'язково доставить вам багато радості, відповість взаємністю на вашу увагу і любов.
2
В природі звірятко дуже багато літає, тому утримувати його необхідно в просторому вольєрі. Забезпечте кажана можливість вільно пересуватися в повітрі.
3
Дефекація у кажана відбувається в процесі польоту, тому підлога вольєра обов'язково застеліть газетами, різної папером і періодично замінюйте їх на нові. Утримуєте тварина в чистоті.
4
У приміщенні, де буде жити летюча миша , необхідно створити відповідний мікроклімат. Температура тіла тварини визначається ступенем його рухової активності, а температура повітря повинна їй постійно відповідати.
5
Розділіть вольєр на два відсіки і зробіть між комнатками лаз, щоб миша могла вільно переміщатися і самостійно вибирати найбільш комфортне приміщення для кожного часу доби і виду активності. За допомогою нагрівальних приладів підтримуйте в одному з відсіків постійну температуру +35 градусів, в іншому повинна бути кімнатна температура.
6
Підтримуйте в вольєрі необхідну вологість. Це можна зробити за допомогою поїлок прикріплених до стінок. У звірка завжди повинна бути вода.
7
Основу харчування летючої миші в неволі повинні складати борошняні черв'яки, лялечки і дорослі хрущі. Крім цього, годуєте звірка з піпетки молочною сумішшю. Готуйте її з молока, жовтка курячого яйця, пивних дріжджів, очищених пшеничних висівок, гранульованого глицерофосфата, меду або сиропу шипшини. Періодично додавайте в суміш по два-три роздрібнених драже полівітамінів.