Як відтерти жуйку від джинс.

Використану жувальну гумку можна знайти на одязі після поїздки в громадському транспорті або посиденьок на лавочці в парку. Якщо ви зіпсували джинси жуйкою, необов'язково бігти в хімчистку. Можна відтерти її з джинсового одягу домашніми способами.
Інструкція
1
Видаліть руками якомога більшу частину жувальної гумки з джинсів. На прасувальну дошку покладіть декілька серветок або лист простий білого паперу. Зверху покладіть джинси таким чином, щоб пляма із залишками жуйки виявилося на папері. Нагрійте праску і пропрасуйте тканину. Вся жуйка залишиться на серветках.
2
Використовуйте спосіб заморозки, якщо за допомогою праски не вдалося позбутися гумки. Покладіть джинси в поліетиленовий пакет і засуньте в морозильну камеру холодильника на одну-дві години. Жуйка замерзне і перестане тягнутися. Акуратно ножем або бритвою счищайте її з джинсової тканини. Намагайтеся не порвати ненавмисно джинси . Якщо немає часу чекати, поки жувальна гумка замерзне в морозилці, візьміть кубик льоду і прикладіть до плями на джинсах. Через кілька секунд спробуйте видалити жуйку. Намагайтеся не порвати ненавмисно штани.
3
Нагрейте в мисці на паровій бані столовий оцет. Він повинен бути гарячим, але не кипіти. Маленьку щіточку, можна використовувати зубну, умочуйте в оцет і круговими рухами відтирати жуйку з тканини. Продовжуйте терти, поки вся жуйка не буде видалений повністю. Слідкуйте за тим, щоб оцет був теплим.
4
Капните трохи засобу для миття посуду на пляму, де залишилися невеликі шматочки жуйки. Потріть губкою і змийте теплою водою. При необхідності повторіть кілька разів. Цей спосіб хороший, коли пляма свіже та жуйка ще не встигла глибоко проникнути в тканину.
5
Після того як ви приберете жуйку зі штанів, на них може залишитися пляма. Замочіть джинси у пральному порошку. Додайте плямовивідник для кольорових тканин. Після замочування виперіть джинси з додаванням вашого звичайного миючого засобу.
Корисна порада
Не варто виводити пляму від жувальної гумки ацетоном або засобами для виведення плям, які містять хлор. Ці кошти можуть сильно освітлити ту частину джинсів, де знаходилася жуйка.