Як очистити організм. Як очистити кишечник швидко.

Людям, що живуть у великих містах, доводиться дихати задимленим повітрям, тобто практично штучні продукти, напхані хімікатами, постійно випробовувати різні стресові ситуації. Тому хоча б час від часу слід приділяти увагу очищенню організму від токсичних речовин, які проникають ззовні і утворюються всередині. Токсини виводяться через кишечник, нирки, пори шкіри.
Інструкція
1
Зазвичай очищення організму починають з приведення в порядок кишечника. Велику популярність завоювала т.зв. гідроколонотерапія. Ці процедури найкраще робити в лікувальному закладі під наглядом лікаря. У кишечник вводяться лікарські або трав'яні розчини, які очищають його і мають протизапальну дію. Якщо у вас немає протипоказань, то цим способом ви дійсно непогано вирішите свої проблеми. На жаль, через організму одночасно зі «шлаками» можуть вимиватися і корисні мікроорганізми, тому користуватися таким методом можна лише зрідка.
2
Очистити кишечник, «захопивши» по дорозі токсини, здатний звичайний активоване вугілля. Приймайте його не більше 4-х днів, тому він може поглинути не тільки шкідливі речовини, але і деякі вітаміни. В аптеці можна придбати і більш зручні форми сорбентів, наприклад, у вигляді крему, який протягом курсу лікування (від 7 до 12 днів) приймається щодня всередину. Особливо гарні такі сорбенти, якщо токсини потрапили в організм з неякісною їжею або ліками.
3
Є багато методик проведення очищення кишечника за допомогою клізми. Якщо це вам не подобається, можете спробувати налагодити його роботу за допомогою певного раціону харчування і зміни питного режиму. Очистити кишечник допоможуть соки моркви, буряка і шпинату, чорнослив, кисле молоко, настоянка горобини, настій вівса. Добре змушує працювати кишечник ложка рослинної олії (краще оливкова холодного віджиму) натщесерце, а також ранкова порція (півсклянки) трохи нагрітого розсолу квашеної капусти. Але пам'ятайте, що якщо у вас є які-небудь захворювання шлунково-кишкового тракту, до таких народними рецептами по очищенню слід ставитися з великою обережністю.
4
Досить нешкідливим способом очищення печінки вважається вживання гречаної каші, приправленої рослинним маслом, на сніданок. Гречка не тільки допоможе вивести шлаки, але і знизить рівень холестерину. Ви зможете нормалізувати роботу свого організму , якщо хоча б на якийсь час відмовитеся від жирних і смажених страв і введете в свій раціон овочі, фрукти, різноманітні каші, кисломолочні продукти.
5
Потужний засіб очищення організму - голодування. Коли їжа перестає надходити в організм, відбувається швидке руйнування і виведення кінцевих продуктів обміну. Але голодувати необхідно з розумом. По-перше, слід попередньо переконатися в тому, що немає яких-небудь захворювань, його виключають. І по-друге, часто і довго голодувати не можна. Якщо хочете добитися позитивних результатів і не нашкодити своєму здоров'ю, припиняйте прийом їжі не частіше, ніж раз на тиждень.
6
Щоб очистити нирки, радять приймати сечогінні засоби - чаї, свіжі соки різних овочів і фруктів. Також існує думка, що очистити організм допоможе регулярне вживання вранці склянки талої води.
7
Перевіреним очисним засобом є російська лазня. Під дією тепла і пари (а також за допомогою березового віника) розширюються пори шкіри, через які йдуть накопичені токсини, поліпшується кровообіг, нормалізується робота багатьох органів і в цілому обмін речовин.