Як розібрати двд привід. Як зробити привід щоб він запрацював.

Ваш dvd- привід може в один прекрасний день вийти з ладу, та так, що навіть чистячі диски не зможуть допомогти. В такому випадку викидати його не варто, просто розберіть привід і почистіть його. Бути може, він заробить; в іншому ж випадку ви розберетеся в пристрої dvd- привід ів і обзаведетеся деякими запасними частинами.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Спочатку необхідно відкрутити бічну панель вашого системного блоку. Потім від'єднайте від привід а всі дроти, після чого візьміть тонку викрутку і отверто чотири шурупа, що тримають його, власне, в каркасі системника. Тепер витягніть привід з корпусу, потім візьміть голку, таку, щоб була тонкою і довгою (як варіант підійде розпрямленні скріпка), і на лицьовій частині привід а знайдіть невеликий круглий отвір. Вставте в нього голку/скріпку, після чого зможете висунути лоток для диска.
2
Зніміть лицьову панель привід а, для чого акуратненько відігніть пластмасові засувки (їх повинно бути 3), що тримають її з боків. Обережніше - засувки дуже крихкі. Витягніть лоток для дисків, на нижній стороні знайдіть чотири гвинта. Для того щоб позбутися від металевого кожуха, відкрутіть ці гвинти, потім зніміть кожух.
3
Тепер розшукайте каретку (по ній лазерна головка і переміщається), поруч з нею ви побачите механізм, що забезпечує рух лотка. Щоб зняти інші частини привід а, спочатку від'єднайте шлейфи, які передають дані і електроживлення. Щоб не пошкодити їх, спочатку ослабте кріплення з пластику, які можна знайти на роз'ємах шлейфів.
4
Зніміть зі шківів пассик, щоб розібрати редуктор. Далі відкрутите саморізи, після чого зніміть кріпильну планку. Тепер витягніть шестерні та зубчасті колеса, уважно огляньте їх. У разі якщо ці деталі пошкоджені, замініть їх аналогічними справними, в іншому випадку просто поверніть на свої місця.
5
Поломка привід а іноді буває настільки серйозною, що ремонт може бути можливим, тільки якщо його проведуть професіонали. Приміром, може бути несправна лазерна головка. Тут ви нічого зробити не зможете, щоб dvd- привід заробив. Якщо ж змістилися шестерні або порушена робота механізму висування лотка, тут ви й самі зможете розібратися. Усунувши всі несправності, якщо це можливо, зберіть привід в зворотному порядку щодо його розбирання.
Коли чистячі диски та оновлення програмного забезпечення не допомагає, на допомогу приходить викрутка. Привід оптичних дисків має нескладний пристрій. Тому розбирання - дуже проста, і не займає багато часу.
Вам знадобиться
  • викрутка.
Інструкція
1
Перш ніж приступити безпосередньо до процесу, слід від'єднати від приводу проведення й витягнути його з корпусу системного блоку. Для цього доведеться відкрутити чотири самореза, розташованих по обидва боки посадкового місця для 5,25 "пристроїв.
2
На лицьовій панелі є невеликий отвір. Якщо вставити туди голку, лоток висунеться, після чого можна буде провести демонтаж передньої панелі. Вона кріпиться трьома пластиковими засувками, які слід акуратно відігнути, злегка придавивши викруткою або пальцями. Будьте акуратніше, так як вони легко ламаються.
3
Далі вийміть сам лоток. Знизу є чотири гвинта, які потрібно відкрутити і зняти металевий кожух. Погляду відкриється каретка, по якій переміщається лазерна головка, і механізм пересування лотка в поздовжньому і вертикальному напрямку.
4
Для того щоб зняти решту компонентів, необхідно від'єднати від них шлейфи живлення і передачі даних. Робиться це дуже просто, достатньо послабити пластикове кріплення на кінці дроту.
5
Для розбирання редуктора необхідно спочатку зняти пассик з шківів, далі відкрутити саморізи і витягти кріпильну планку. Вам стали доступні шестерні та зубчасті колеса для заміни в разі їх пошкодження.
6
Збірка приводу здійснюється в зворотному порядку. Слід пам'ятати, що більшість деталей дрібні і їх легко розгубити.