Як включити звук на ПК. Як полагодити звук на комп'ютері.

Для відтворення звуку з персонального комп'ютера необхідно наявність підходящої акустичної системи. Крім того, важливо правильно підключити та налаштувати звукову плату. Починати настройку звуку слід з перевірки стану звукової плати.
Вам знадобиться
  • - драйвери звукової плати;
  • - програма для відтворення звуку;
  • - звукова плата.
Інструкція
1
Багато сучасних системні плати наділені вбудованими звуковими картами. Це дозволяє не займати без необхідності PCI-слоти, які можуть стати в нагоді для підключення інших пристроїв. Якщо ж звукова плата відсутня, придбайте відповідне пристрій і підключіть його.
2
Встановіть драйвери для звукової карти. Щоб знайди необхідні файли, відвідайте сайт розробників цього пристрою або системної плати. Відкрийте розділ "Драйвери" або "Завантаження". Скористайтеся рядком пошуку. З'ясуйте попередньо модель звукової карти. При використанні інтегрованого пристрою розумніше виконати пошук драйверів для системної плати.
3
Завантажте запропоновані системою файли. Найчастіше драйвери для звукових карт представлені у вигляді спеціальної утиліти, необхідної для настройки параметрів цих пристроїв. Запустіть програму-інсталятор, розташовану в завантаженої папці. Встановіть програмне забезпечення, слідуючи відкрився пошаговому меню.
4
Після установки компонентів програми перезавантажте комп'ютер. Це дозволить системі визначити нове обладнання і підготувати його до запуску. Вивчіть інструкцію до звукової плати. З'ясуйте, який з портів призначений висновку звукового сигналу.
5
Підключіть до потрібного порту кабель динаміка. Встановіть музичний програвач і запустіть потрібну композицію. Перевірте якість роботи звукової карти.
6
Якщо після виконання описаних дій звук все-таки відсутній, перевірте системні настройки. Відкрийте панель управління комп'ютером і перейдіть в меню «Обладнання та звук».
7
Тепер виберіть пункт "Налаштування гучності». Переконайтеся в тому, що рівень виведення звуку відповідає потрібному значенню. Перейдіть до пункту «Управління звуковими пристроями».
8
У вкладці "Відтворення" клікніть по іконці «Динаміки» і натисніть кнопку «За замовчуванням». Натисніть кнопку «Властивості», виберіть вкладку «Рівні» і перевірте установки гучності для настроюваного обладнання.