Як грати в хокей.

Хокей - одна з найвідоміших і популярних серед звичайних людей, від школярів до дорослих, спортивних ігор. В хокей грають скрізь - на шкільних стадіонах, у дворах, на серйозних спортивних майданчиках і змаганнях. На перший погляд необізнаній в грі людині може здатися, що правила хокею занадто складні для розуміння, але насправді це не так - при бажанні кожен з вас зможе навчитися грати в хокей на аматорському рівні, доклавши трохи зусиль.
Інструкція
1
У розумінні гри дуже важливо знати, чим різняться зони хокейного майданчика, і відповідно до зонами розбирати тактику гри. Важливою є тактика «поза грою», яку слід почати вивчати з синьої лінії майданчика.
2
Якщо ви знаходитесь в атакуючій команді, вам потрібно перетнути синю лінію суперника до того, як її перетне шайба. Перетин лінії визначається положенням ваших ковзанів по відношенню до неї. Щоб позиція «поза грою» була прийнята, обидва коника повинні перетнути синю лінію.
3
Якщо обидва коника атакуючого гравця потрапили в зону противника одночасно з шайбою, яка відскочила від гравця іншої команди, положення «поза грою» також є зафіксованим.
4
Ще одна тактика, якою можна скористатися в грі - це проброс шайби, який відбувається тоді, коли шайба після відскоку або кидка переходить, відскочивши від борта, половину середньої зони площадки, перетинає зону захисту і лінію воріт противника.
5
Якщо обидва коника гравця, що володіє даної шайбою, знаходяться на половині до червоної лінії, а його ключка з шайбою знаходяться за червоною лінією, проброс не зараховується. Також, якщо шайба при прокинув потрапляє в гравця на середній зоні половини противника, а потім відскакує і перетинає зону захисту, проброс знову не може бути зарахований.
6
Арбітр має право видалити гравця з поля, якщо гравець допускає грубі порушення гри - наприклад, вдаряє або затримує противника ключкою і намагається атакувати і блокувати суперника, який не володіє шайбою.
7
При порушенні правил гри до гравців застосовуються різні типи штрафів. Малі штрафи включають видалення з майданчика на дві хвилини, з причини некоректної поведінки, образи, поштовхів суперників на борт і силових прийомів, та інших несерйозних порушень. Подвійний малий штраф застосовується у разі, якщо хокеїст завдав високо піднятою ключкою травму іншому учаснику. Подвійний малий штраф триває 4 хвилини.
8
Великий штраф полягає у видаленні гравця з поля на п'ять хвилин, і накладається в разі серйозних порушень - надмірне застосування сили при атаці противника, колючі удари, удари, не передбачені правилами, поштовхи на борту, умисне травмування.
9
Існують і більш серйозні штрафи - наприклад, великий дисциплінарний штраф, коли гравець видаляється на 10 хвилин з правом заміни гравця, а також штраф, при якому хокеїст видаляється до кінця гри.
Хокей - це надзвичайно рухлива, контактна і спортивна гра. Хоча багато хто вважає, що це просто катання на ковзанах навколо шайби, грати в хокей набагато складніше, ніж здається. Щоб грати в хокей, вам необхідно знати все про те, які позиції можуть займати гравці, про ігровому полі і власне правила гри.
Вам знадобиться
  • Поле
  • Игроки
  • Коньки
  • Клюшка
  • Шайба
  • Защита
Інструкція
1
Щоб грати в хокей, необхідно обзавестися спортивним інвентарем. Базовий набір - шайба, шолом, захист для ніг і рук і хокейні ковзани.
2
Виберіть ким би вам хотілося грати. В хокеї є три типи гравців: з шести чоловік в команді - троє нападників, два захисника та один воротар. Захисники повинні намагатися вберегти свої ворота від шайби, вони базуються біля воріт, які захищає воротар. Нападники грають в центрі і з боків поля - їх завдання забивати шайбу в ворота противника.
3
Грати в хокей буде простіше, якщо ви попередньо ознайомитеся з полем, на якому будете грати. Структура хокейного поля завжди одна - двоє воріт один навпроти одного в протилежних кінцях поля. Дві блакитні лінії поділяють поле на три рівні частини і дозволяють бачити де зона нападу, де зона захисту обох команд. Так само на поле п'ять кіл, в яких гравці можуть починати скидати шайбу.
4
Гра в хокей починається з розігрування шайби. Представники обох команд зустрічаються в центральному колі. Суддя скидає шайбу в коло і найбільш удачливий гравець пасує її своїм.
5
Окуляри в хокеї заробляють забивши шайбою гол в ворота противника. Гол не зараховують, якщо він був відправлений рукою, ногою або високо задертою ключкою. Команда, що забила більше голів - перемагає.
6
Щоб успішно грати в хокей, важливо не йти оффсайд. Це значить не перетинати блакитну лінію біля воріт противника в той час, коли там знаходиться шайба. Це грубе порушення, за яке гравця можуть видалити з поля. Так само не забувайте про те, що гра в хокей не допускає прямого грубого контакту з гравцями протилежної команди. За таке порушення гравця так само можуть відсторонити від гри на проміжок часу від двох хвилин до залишилася тривалості матчу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uAhP4ernNEk
Зверніть увагу
Як правильно вибирати хокейну форму. Перш, ніж купувати хокейну екіпіровку, потрібно точно визначитися зі своїми цілями. Якщо Ви професійно займаєтеся хокеєм, то знаєте, що екіпіровка повинна бути дуже якісною, тому дешевої вона бути не може. І вся захист хокейна в нашому магазині підбирається зі знанням справи, з урахуванням амплуа гравця.
Корисна порада
Вибір хокейної захисту. В даному розділі сайту ми розповімо про основні моменти та особливості при виборі хокейна захисної екіпіровки. - Маски, візори Додатковим захистом особи є металева хокейна решітка - маска, або ударостійкий пластиковий хокейний визор. Дітям до 18років дозволяється тренуватися і грати в хокей тільки в шоломі з маскою.