Як набрати номер в Америку. Як виглядає американський номер телефону.

Набір номера при дзвінку в інші країни як зі стаціонарного, так і з мобільного телефону може часом викликати труднощі. Зокрема, для того, щоб зателефонувати в США, недостатньо знати номер абонента і код міста, в якому він проживає - адже для дзвінка спочатку потрібно вийти на міжнародну лінію і з'єднатися з США.
Інструкція
1
Зі стаціонарного телефону в Росії на стаціонарний в США Зніміть телефонну трубку і вийдіть НЕ міжміську лінію, набравши цифру «8». Дочекайтеся довгого гудка. Після цього наберіть код виходу на міжнародну лінію - він однаковий для всіх зарубіжних дзвінків, як правило це «10»,. Для того, щоб встановити з'єднання з США, натисніть «1» - це код країни. Тепер вам залишається ввести код міста (якщо він вам невідомий - можете скористатися довідником) і номер абонента. Як і в Росії, в залежності від розміру міста, в який ви телефонуєте, число цифр в місцевому номері може варіюватися від чотирьох до семи. Чим коротше номер - тим довше код міста, в сумі вони складають 10 цифр. Таким чином, алгоритм набору виглядає наступним чином: 8-10-1- (код міста + номер абонента).
2
З мобільного на мобільнийВ такому випадку порядок набору номера значно простіше: у вас немає необхідності виходити на міжміський і міжнародний лінію. Треба всього лише набрати префікс США (+1) і десятизначний номер стільникового телефону, зареєстрованого в Америці.
3
Зі стаціонарного телефону на стільниковий в СШААлгорітм набору аналогічний дзвінку на міський номер - спочатку вихід на міжміську лінію, потім на міжнародну, потім набираєте «одиницю». Але замість комбінації «код міста + номер абонента» ви вводите десятизначний номер мобільного.
4
З мобільного телефону на стаціонарний в Америці Наберіть код країни (+1), після чого введіть код міста і номер абонента.
Зверніть увагу
Вийти зі стаціонарного телефону на міжнародну лінію за допомогою коду «10» можуть тільки абоненти "Ростелекома" - їх в Росії більшість. Якщо ви користуєтеся послугами іншого оператора зв'язку - код «міжнародка» буде іншим. Так, для абонентів «Арктел» це 26, для «Синтерра» - 27, «Білайн» - 56, «Комстар ОТС» - 28, «ТрансТелеКом» - 57, «Міжрегіональний Транзиттелеком» - 58, Orange - 59.