Як зліпити тигра.

Це славне тварина походить з Азії. Тигр приваблює до себе яскравою екзотичною забарвленням. За потужністю та силі цей яскравий представник великих кішок не має рівних у світовій фауні.
Вам знадобиться
  • - сіль,
  • - мука,
  • - вода,
  • - фольга,
  • - фарби,
  • - кисть,
  • - зубочистки.
Інструкція
1
Приготуйте тісто. Змішайте борошно з сіллю, взявши по 200 г кожного інгредієнта. Потім візьміть 100 мл води і, поступово додаючи її до солі з борошном, замісіть масу для ліплення. Вона повинна вийти однорідною, еластичною і не клейкою.
2
Пальцем виконайте в грудці тесту поглиблення і введіть в нього помаранчеву темперу або густо розведену гуаш для додання масі кольору шкури тигра . Вимішуйте до отримання однорідного відтінку. На пару годин помістіть тісто на холод.
3
З фольги сформуйте валик і оберніть його тонко розкатаним шматком пофарбованого тіста. Намагайтеся, щоб фольга була повністю закрита з усіх боків. Вставте в один кінець тулуба зубочистку. Її кінчик повинен залишитися стирчати зовні.
4
Зліпити овал для голови тигра і насадите його на зубочистку, вставлену в тулуб. Попередньо проведіть по місцю стику пензлем, змоченою у воді. Так деталі з тіста з'єднаються між собою більш міцно.
5
виліпити з маленьких шматочків тіста вуха. Змочивши підстави водою, приєднаєте вуха до голови. Для очей використовуйте намистини. Спочатку виконайте зубочисткою ямки, а потім помістіть в них намистини, також змочивши водою.
6
Скачайте з тіста п'ять валиків. Сформуйте з них лапи і хвіст і приєднайте до тулуба. Якщо ви ліпіть тигра , який стоятиме, то в якості основи для ніг використовуйте валики, скачані з фольги. Щоб ноги тримали на собі тулуб і стояли твердо, використовуйте як кріплень зубочистки, як у випадку з головою. Зробіть з тонкого дроту вуса.
7
Нагрійте духовку до 200 градусів. Вимкнувши її, відразу помістіть всередину зліплена фігурку. Після того як духова шафа охолоне, витягніть тигра . Знову нагрійте шафа і повторіть весь процес. Робіть так, поки фігурка тигра висохне.
8
Намалюйте на тілі тварини чорні смужки. Після висихання фарби покрийте фігурку лаком.