Як знизити напругу живлення.

Блок харчування при недостатньому споживаної струмі може розвивати більшу напруга, ніж вказано на його корпусі. Це може привести до виходу навантаження з ладу. Щоб цього уникнути, вихідна напруга необхідно знизити.
Інструкція
1
Підключіть до одного блоку харчування паралельно кілька навантажень з таким розрахунком, щоб їх сумарний споживаний струм становив близько 80% від граничного. Більше підвищувати його не можна - блок буде перегріватися. Врахуйте, що якщо одна з навантажень вийде з ладу таким чином, що вона перестане споживати струм, вихідна напруга збільшиться, що може привести до псування інших підключених до блоку пристроїв.
2
Якщо додаткових навантажень немає, включіть послідовно з живленим пристроєм резистор. Опір його підберіть досвідченим шляхом, поки напруга на навантаженні не стане близьким до номінального. Почніть з великого опору, а потім поступово його знижуйте. Потужність резистора виберіть більше тієї, яка на ньому розсіюється.
3
Включивши послідовно з навантаженням діод, можна знизити напруга на ній на величину від 0,25 до 0,5 В (точне значення залежить від типу діода). Падіння напруги на діоді в меншій мірі залежить від струму, ніж при використанні резистора, тому цей варіант краще підходить для навантажень, які споживають змінюється струм.
4
Щоб зробити напруга харчування пристрою, підключеного до блоку харчування , майже незмінним, використовуйте стабілізатор. Вони діляться на параметричні та компенсаційні, причому другі мають більший коефіцієнт корисної дії. Якщо сам блок харчування НЕ імпульсний, можна встановити перед ним ферорезонансний стабілізатор, але сьогодні таке рішення застосовується рідко. Не можна використовувати як трансформатора феррорезонансного стабілізатора сам силовий трансформатор блоку харчування - він на це не розрахований.
5
Імпульсні стабілізатори помітно ефективніше не тільки параметричних, а й компенсаційних. Можна також вбудувати петлю зворотного зв'язку по вихідній напрузі безпосередньо в імпульсний блок харчування . Врахуйте, що при випадковому обриві ланцюга зворотного зв'язку вихідна напруга може різко зрости. Також не використовуйте імпульсні блоки харчування і стабілізатори спільно з пристроями, чутливими до перешкод з частотами від десятків кілогерц до одиниць мегагерц.
Якщо вас чекає зустріч і бесіда з незнайомою людиною, ви повинні розуміти, що в перші хвилини спілкування виникнення напруги в розмові неминуче. Ви незнайомі і не знаєте стиль взаємодії співрозмовника, його психотип, манеру вести діалог - все це насторожує. Незнайомі люди неусвідомлено створюють собі психологічні захисні бар'єри, тому ваше завдання - контролювати себе і не ставити такий бар'єр, а, крім того, по-можливості понизити напруга , яке виникне при спілкуванні.
Інструкція
1
Після обміну привітаннями, якщо ініціатива зустрічі виходила від вас, перейдіть на нейтральну тему. Вона може стосуватися погоди, останніх новин політичного, суспільного життя або спорту. Тут ви повинні висловити такий свій погляд на подію, з яким ваш співрозмовник напевно погодиться. В свою чергу і ви підтвердите свою згоду з висловленими ним судженнями. Цим ви виключіть моменти, що викликають почуття тривоги і почнете руйнувати психологічні бар'єри.
2
В подальшій розмові намагайтеся обійтися без термінів, які можуть бути незнайомі вашому співрозмовнику, знайдіть ті слова для вираження своїх думок, які будуть їм однозначно зрозумілі.
3
В розмові дивіться в очі співрозмовника, або виберіть поглядом точку і дивіться на неї, періодично реагуючи на промову свого візаві кивком або короткою фразою, даючи зрозуміти, що ви зосереджено й уважно слухаєте його.
4
Починайте розмову з фраз, які припускають його участь в бесіді і підкреслюють важливість його думки для вас «Мені цікаво, що ви думаєте з приводу ...», «Як ви вважаєте ...». Замініть займенник «я» на займенник «ви», говорите не "Я хочу ...», а «Якщо ви захочете ...».
5
В розмові будьте емоційні, посміхайтеся, реагуйте на слова співрозмовника мімікою або жестами, але не переборщіть, все має бути в міру. Продемонструйте довіру людині - прийміть злегка розслаблену, зручну для вас позу, що демонструє бажання слухати і спілкуватися.
6
Якщо в подальшій бесіді ваш партнер почав доповнювати і пояснювати свої висловлювання, швидше реагувати на ваші питання і відразу висловлювати свої відповідні судження, які стають все більш розлогими, то ваша мета досягнута і напруга знижено , розпочався конструктивний діалог.