Як використовувати дії в фотошопі. Як у фотошопі видалити дію.

Далеко не всі користувачі Adobe Photoshop усвідомлюють, що у них є прекрасна можливість полегшити свої праці з обробки фотографій і створенню тих чи інших ефектів, завдяки зручному інструменту дій, або Actions. Застосоване дію, вибране зі списку, автоматично обробить вашу фотографію відповідно до закладених в ньому командами. Широке різноманітність макросів Actions дозволить вам створювати цікаві та незвичайні ефекти за кілька секунд, а також швидко застосовувати один і той же ефект до цілого пакету зображень.
Інструкція
1
Величезна кількість різних Actions-палітр ви можете скачати з інтернету, доповнивши стандартну комплектацію макросів, включену в Фотошоп при установці.
2
Якщо палітра Actions не відображається у вікні програми, відкрийте меню Window і поставте галочку біля пункту Actions. Відкриється панель, на якій є маленька стрілка в кутку вікна.
3
Натисніть на стрілку, щоб відкрилося меню панелі - ви побачите список вже завантажених макросів і дій.
4
Серед них мається макрос Frames, за допомогою якого можна автоматично створювати рамки на зображеннях; макрос Image effects, який містить основні нескладні прийоми обробки та оформлення зображень; макрос Production, в якому містяться часто використовувані команди збереження, зміни розміру, і подібні їм; також присутній макрос текстових ефектів і створення текстур. Цих макросів може бути недостатньо, якщо ви всерйоз зацікавлені у творчій та професійній роботі в Фотошопі , але з них ви можете почати знайомство з панеллю Actions.
5
Клацнувши на будь макрос, ви відкриєте його в активній панелі дій. Розгорнувши макрос натисканням стрілки, ви побачите, які дії в ньому містяться.
6
Щоб запустити Action, натисніть кнопку Play в нижній частині панелі. Щоб скасувати небажані зміни, зайдіть в панель History і просто видаліть останні дії.