Як зробити каналізацію заміського будинку.

Для комфортного проживання в заміському будинку необхідна каналізаційна система. Щоб відвід стоків не викликав постійних проблем, слід вибрати оптимальний варіант каналізації і правильно її змонтувати.
Інструкція
1
Виберіть тип каналізації заміських будинках застосовується декілька видів каналізації: вигрібна яма, накопичувальний септик, система з переливних колодязів і станція біологічного очищення. Вигрібна яма - непрактична і застаріла форма збору стоків. Установка септика - це її покращений варіант, оскільки він теж підземний, але виготовлений з пластика. Якщо ви навідуєтесь в будинок зрідка або перебування в ньому обмежена, встановіть таку накопичувальну ємність - вона проста в експлуатації і легко спорожняється асенізаційної машиною. Придбайте септик з вбудованим пристроєм контролю рівня наповнення - воно вкаже на необхідність спорожнення ємності.
2
Виберіть надійні конструкцііЧтоби обслуговування накопичувачів не стало малоприємним заняттям, розгляньте інші варіанти видалення нечистот. Для неосвоєній землі підійдуть бетонні переливні колодязі, оскільки установка такої системи потребує розкопати велику територію. Крім того, потрібен зручний під'їзд, адже доведеться періодично викликати ассенізационную машину для відкачування переповненого резервуара. Передбачте в своєму будинку станцію глибокої біологічної очистки - вона проста в монтажі і всі процеси проходять всередині закритої системи за допомогою мікроорганізмів.
3
Виберіть тип біостанцііПоінтересуйтесь висотою стояння ґрунтових вод на вашій ділянці. Залежно від цього підберіть тип каналізаційної станції: з відводом на рельєф місцевості, з самопливним або примусовим викидом. Наприклад, при високих грунтових водах буде потрібно примусове видалення за допомогою насоса рясних стоків в накопичувальну ємність або дренажну канаву. А для піщаних, супіщаних і легких суглинних грунтів підійде система відводу в грунт. Це волога стане використовуватися для підгрунтового зрошення рослин на ділянці.
4
Встановіть станціюПодготовьте котлован. Його розмір залежить від габаритів устаткування. Для маленької станції, пропускає 1-1,5 м3/добу, достатньо вилучити грунт 1,5х1,5х2,5 м. Опустіть систему в землю і встановіть її в котловані так, щоб до приймальні камері можна підключитися без повороту каналізаційної труби. Виставите станцію по рівню і залийте водою до встановлених всередині міток. Присипайте навколо устаткування пісок, проливаючи його водою для ущільнення.
5
Покладіть трубиСделайте траншеї для укладки трубопроводів, враховуючи їх діаметр. Наприклад, для підвідних стоків використовуйте трубу діаметром - 110 мм, а для відвідних - 110 або 50 мм. З'єднайте труби зі станцією шляхом впайкі. Для електропостачання системи підведіть до неї в землі електричний кабель, прокладений в гофре або пластиковій трубі.
Зверніть увагу
Подбайте про повної герметизації внутрішньої каналізаційної мережі, інакше стічні води можуть потрапити в систему водозабору.
Корисна порада
Беручи до уваги середньодобову потреба води однією людиною (170 л), розрахуйте необхідний обсяг накопичувальної ємності для стоків.