Як запам'ятати в грі карти.

Запам'ятовування карт, вибувають з гри, допоможе вам не тільки виявитися в більш виграшному положенні до її кінця, але і послужить для вас прекрасним тренуванням пам'яті. Щоб навчитися тримати в розумі все картки , вам потрібно розробити власну систему.
Вам знадобиться
  • - гральні карти;
  • - аркуш паперу;
  • - ручка.
Інструкція
1
Створіть асоціативний ряд, який допоможе вам в запам'ятовуванні. Спочатку надайте кожній карті неповторний унікальний образ. З валетами, дамами та королями це зробити легше, ніж з іншими картами. Подумайте, з якими особистостями можна співвіднести ці картки . Ними можуть бути як ваші знайомі та друзі, так і відомі, популярні люди з телеекрану. Після цього придумайте характерна дія для кожної особистості і зафіксуйте всі дані у вигляді таблиці. Вона повинна складатися з трьох стовпців. У перший впишіть картки : валетів, дам і королів кожної з чотирьох мастей. У другій стовпець, навпроти кожної картки , впишіть імена людей, з якими вони у вас асоціюються. Третя колонка повинна містити список дій, яке умовно виконує особа з другого шпальти.
2
Присвойте іншими картками, від двійки до десятки, а також усім тузам по дві букви. Перша означає гідність картки . Закріпіть за тузами букву А, двійкам присвойте букву Б і так далі. Другий буквою позначте масть картки . Для пікової масті це буде буква П, для черв'яків, бубнової масті і треф - букви Ч, Б і Т. Таким чином, кожна карта отримала по дві букви. Наприклад, бубнова шістка позначається як ЕБ, а трефовий туз записується як АТ. На основі того, що перша літери - це початок імені, а друга - перша літера прізвища, складіть список знайомих людей, придумавши людини для кожної картки . Потім визначте дії для цих людей, спираючись, наприклад, на рід їх занять.
3
Запам'ятовуйте картки по ходу гри, пишучи історію за участю людей, які відповідають вибулим картам. Щоб у вас це виходило без труднощів, а на автоматі, по-перше добре вивчіть, яким чоловік кожна карта умовно є. По-друге, придумайте певний маршрут, по якому ви будете подумки рухатися по ходу гри. Наприклад, можна взяти ваш щоденний шлях на роботу і встановити точки в певних місцях. В них ви і будете розставляти людей, які відповідають гральним картам, що з гри.