Як кріпити автомобільні крісла. Як закріпити два дитячих крісла в автомобілі.

Дитяче автокрісло - так називають утримує пристрій для дітей. Воно забезпечує безпеку вашої дитини при їзді в автомобілі, але за однієї умови - воно має бути правильно встановлено.
Інструкція
1
Автолюлька (група 0) - для немовлят. У ній дитина розташовується лежачи. У салоні автомобіля встановлюється на задньому сидінні, узголів'ям від дверей - так дитина менше постраждає в разі бокового зіткнення. За допомогою ременів-перехідників приклацує до штатних ременів безпеки автомобіля.
2
Автокрісло-переноска (група 0 +) - для дітей від народження до півтора років. Вагова група до 13 кг. Крісла , призначені для цієї вагової групи, можуть встановлюватися і на передньому, і на задньому сидінні. Завжди проти ходу руху. Тільки в такому положенні немовля зможе перенести фронтальне зіткнення. У перенесенні дитина фіксується п'ятиточковим регульованим ременем, саме крісло кріпиться штатними ременями безпеки або за допомогою системи Isofix. В системі Isofix не використовуються штатні ремені. Крісло жорстко фіксується простим клацанням за спеціальні скоби, що знаходяться між подушкою і спинкою заднього сидіння. Система Isofix передбачена не у всіх машинах, список марок автомобілів повинен додаватися до крісла.
3
Дитячі автокрісла групи 1 (9-18 кг) вже схожі формою на дорослі. Рекомендується установка на заднє сидіння, допускається установка на переднє. У будь-якому випадку - тільки по ходу руху. Кріпиться штатними ременями або Isofix.
4
Дитячі крісла групи 2 (15-25 кг) встановлюють на задньому сидінні автомобіля, допускається установка на передньому сидінні з дотриманням всіх норм безпеки. Орієнтують по ходу руху. У кріслах цієї групи немає внутрішніх ременів - дитина пристібається штатним ременем безпеки, їм же утримується крісло.
5
Бустер - група 3 (22-36 кг), для дітей від 6 до 12 років. Представляє з себе пружне сидіння без спинки, дитина фіксується штатними ременями безпеки.
Зверніть увагу
Не можна використовувати замість автокрісла-бустера звичайну подушку. Вона може вислизнути з-під дитини, і він буде травмований ременем безпеки.
Корисна порада
Сидіння має бути щільно зафіксовано, розгойдування дитячого крісла при русі - мінімально. Найкраще місце кріплення дитячого автокрісла - середина заднього дивана.