Як визначити якісний хутро.

У суворі російські зими важко обійтися без теплої шуби з натурального хутра . Як би не протестували захисники тварин, але це нагальна необхідність. Вироби з хутра престижні й дороги, тому, купуючи їх, потрібно обов'язково звернути увагу на якість хутра . Від цього в першу чергу буде залежати, як довго вам прослужить ваша шубка, зберігаючи свій первісний розкішний вигляд.
Інструкція
1
Щоб визначити якісний хутро, візьміть виріб руки, струсіть його - ворсинки повинні лежати рівно, в одному напрямку. Підшерсток у якісного хутра щільний, густий, рівномірний. Остевой волосся у самців зазвичай довші підшерстя на кілька міліметрів, це припустимо.
2
Запустіть руку в хутро, потріть його пальцями - на них не повинно залишитися волосків або слідів фарби. Перевірити якість забарвлення ви можете, потерши хутро злегка змоченим носовою хусткою. В декількох місцях прихопіть пальцями трохи хутра , потягнувши, струсіть його. Все ворсинки повинні залишитися на місці, а хутро повернутися в первісний стан. Якщо ви помітили, що частина ворсинок залишилася на пальцях, то тварина було вбито в період линьки, і такий хутро не буде носитися довго.
3
Міздря якісного хутра повинна бути майже білою або світло-кремовою, бархатистою, еластичною і м'якою. Струснувши виріб, ви не повинні почути характерного тріску, хлопків. Хороший, правильної вичинки хутро, видає тихий, шурхотить звук. Гучний звук - ознака того, що міздря відволожилася. Непрямим показником гарного хутра може послужити те, що підкладка шуби буде пришита НЕ наглухо і у вас буде можливість перевірити якість міздрі, помацавши її зсередини.
4
Якісний хутро не повинен бути занадто легким. Деякі скорняки занадто розтягують мездру, щоб зменшити її товщину. Але й хутро при цьому стає менш теплим, адже відстань між волосками збільшується. Подуйте на хутро - якщо між ворсинками видна основа, то він занадто розтягнутий і швидко почне витиратися і лисіти.
5
Чим більше величина шматочків, з яких пошито виріб, тим краще. Цільним хутром прийнято вважати той, що пошитий з фрагментів, будь-яка сторона яких не менше 15 см. Шви на такому виробі повинні прощупується. Якщо ні, значить, виріб проклеєні і може швидко розвалитися.