Як оформити фізкультурний куточок у дитячому саду. дитина не вимовляє букву л.

Згідно з нормативними вимогами, у дитячому саду повинен бути фізкультурний куточок. Ця просторова зона містить у собі різне спортивне обладнання, іграшки та інші засоби, необхідні для повноцінного розвитку дитини.
Вам знадобиться
  • - спортивний інвентар;
  • - м'які мати;
  • - батут;
  • - барвисті альбоми про спорт;
  • - масажні килимки;
  • - музичний супровід;
  • - маски казкових героїв;
  • - сценарії спортивних ігор інтегрованих з казками
Інструкція
1
Оформляючи спортивний куточок в дитячому саду , враховуйте вікові особливості тієї чи іншої категорії вихованців. Діти віком від двох до чотирьох років відчувають постійну потребу в русі. Їм необхідно відвести достатній простір і наповнити його різним спортивним інвентарем.
2
Придбайте іграшки-гойдалки, м'які і тверді м'ячі різних розмірів, гірки для ходьби і т.п. У молодшому дошкільному віці діти ще не прагнуть підкорятися будь-яким ігровим сценаріями і використовують предмети відповідно до своїх імпульсивними бажаннями.
3
Суміщайте спортивні заняття з рольовими іграми. Для цього приготуйте маски героїв мультфільмів, продумайте сценарій дії. На підлогу покладіть достатню кількість м'яких матів, щоб малюки не отримували травм при випадкових падіннях.
4
У середній групі в спортивний куточок додайте скакалки та обручі, настінні драбинки, батут і різні набори для рухливих ігор (наприклад, кеглі). Створіть барвисті пізнавальні фотоальбоми про різні види спорту. Всі також проводите різні ігри за участю казкових героїв, адаптовані до спортивних занять.
5
У старшій групі при організації занять у спортивному куточку включайте елементи фітнесу та аеробіки. Придбайте спеціальні індивідуальні килимки для кожної дитини. Для хлопчиків додайте в спортінвентар спеціальні дитячі гантельки та інші «силові» тренажери. Розвивайте у хлопців вміння діяти за заданими правилами, зробіть барвисті описи деяких ігор з наочним зображенням кожного етапу.
6
Привчайте дітей не тільки до м'язових тренувань, але і до цілющих впливів на рефлекторні зони організму, наприклад - на стопи. Купуйте або виготовте спільно з дітьми та їх батьками спеціальні масажні килимки (можна нашити на полотно гудзики різних форм і розмірів або придумати щось інше).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QeEFtGTZ8Ag
Корисна порада
Проводьте заняття в спортивній зоні з музичним супроводом. Розвивайте у хлопців почуття ритму.