Як робити масаж очей новонародженому. Як зробити зліпок грудничка.

Дуже часто у новонароджених виділяється гній з очей . Це може бути симптомом деяких захворювань або бути наслідком непрохідності слізного каналу. Справитися з цією проблемою можна за допомогою лікування та масажу очей дитини.
Вам знадобиться
  • - фураціліновая розчин 1 до 5000;
  • - Вітабакт або левоміцетин 0,25%.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що слізної канал стає непрохідним через желатінообразний плівки, яка з якихось причин не лопнула при першому вдиху дитини. Через це рідина починає накопичуватися в слізному мішечку, в якому може утворитися інфекція.
2
Огляд новонародженого повинен робити тільки лікар, але ви повинні поспостерігати за станом очей немовляти, щоб описати всі симптоми медичному працівнику. Уважно огляньте очей а дитини. Основними ознаками непрохідного слізного каналу є Слезостоянія і виділення рідини навіть тоді, коли немовля не плаче. Також причиною цієї проблеми може бути залишилася ембріональна тканина і неправильне розташування мембрани.
3
Щоб позбутися цього, робіть дитині масаж очей , якщо лікар його призначить. Попередньо вивчіть анатомію і місце розташування слізного і слезоотводящего каналів. Дочекайтеся, коли дитина заплаче - це збільшить шанс прорвати желатінообразний плівку. Ретельно вимийте руки і коротко підстрижіть нігті, можете надіти тонкі стерильні рукавички.
4
Акуратно і обережно видавіть рідину з слізного мішечка. Закапайте в очей а дитини теплий фураціліновая розчин 1 до 5000. Стерильним тампоном видаліть гнійні виділення. Штовхоподібними або вібруючими рухами проведіть пальцями з невеликим тиском від зовнішнього кута очей а немовляти до внутрішнього.
5
Такий масаж допоможе ембріональної плівці лопнути. Після цього закапайте в очей а дезінфікуючі краплі Вітабакт або левоміцетин 0,25%. Постарайтеся робити масаж дуже акуратно, щоб не пошкодити хрящик носа. Виконуйте ці дії до п'яти разів на добу протягом двох тижнів.
6
Якщо ви будете все робити правильно, до трьох-чотирьох місяців у немовляти ембріональна плівка розсмокчеться повністю або лопне. В іншому випадку доведеться робити зондування. Також причиною гнійного виділення з очей може стати дакріоцистит.
7
Основним симптомом цього захворювання є слизові або слизово-гнійні виділення. Зверніть увагу на внутрішній кут очей дитини. Невелика припухлість є симптомом дакріоциститу. Легко натисніть на зону слізних точок: виділення гною - ще одна ознака цього захворювання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OmsdbkF0yck