Як розблокувати мобільний.

Під фразою «розблокувати мобільний» багато хто розуміє розблокування сім-карти, яка запрограмована на запит PIN-коду при включенні. Це чотиризначний код, вказаний в документах на карту. Не знаючи його, стороння людина не отримає доступу до телефонної книги сім-карти і не зможе здійснити виклик.
Інструкція
1
Знайдіть документи на сім-карту. Там вказано код, який потрібно ввести, він називається PIN-1. Не плутайте його з кодом PIN-2, вони схожі (обидва чотиризначні), але мають різні функції. За умовчанням перший часто складається з цифр 0000 або 1234.Вводіте код уважно, перевіряючи кожну цифру.
2
Якщо заводський код не підійшов (за умови, що він введений вірно), значить, абонент його міняв. Згадайте свій код, тепер його можете знати тільки ви.
3
Навіть якщо до третьої спробі згадати код не вдалося, зневірятися рано. Знайдіть в документах на сім-карту PUK-1 - восьмизначний код. Не спитайте його з аналогічним PUK-2.
4
Наберіть на телефоні наступну послідовність: ** 05 * PUK1-код * новий PIN1-код * новий PIN1-код #. Натисніть кнопку подтвержденія.Вводіте цифри, ретельно перевіряючи кожну. На відновлення у вас буде десять спроб.
5
Десять раз ви пробували відновити доступ до сім-карті і не досягли успіху. Тепер беріть документи на сім-карту і особистий паспорт і їдьте в офіс оператора зв'язку. Якщо не ви є власником карти по документам, то їхати доведеться не вам.
Мобільний банк - досить зручна послуга. З її допомогою ви завжди будете поінформовані про надходження коштів на вашу карту, практично відразу дізнаєтеся про їх витраті і поточному балансі. Але буває, що настає момент, коли необхідно цю послугу заблокувати.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - грошові кошти.
Інструкція
1
Блокування послуги «мобільний банк» відбувається двома способами. Перший полягає в тому, що ви самі посилаєте з номера мобільного оператора, який ви повідомили при оформленні пластикової карти, на номер 900 смс-повідомлення з текстом «Блокування послуг», після чого, вам приходить повідомлення про підтвердження запитуваної операції Usligi mobilnogo banka ZABLOKIROVANY. Також допускається відправка тексту такого змісту BLOKIROVKAUSLUG, BLOKIROVKAUSLUGI, BLOKSERVICE І «04». Пам'ятайте, що щомісячна плата все одно знімається. Другий варіант блокування відбувається автоматично, коли закінчуються кошти для оплати послуги. В цьому випадку в день зняття плати за послугу вам приходить смс-повідомлення про те, що вона заблокована - Mobile bank: karta MASTER1234 zablokirovana. Mobila bank zablokirovan po kartam MASTER1234, MASTER4321.
2
Розблокування можлива тільки по кожній карті окремо. У разі блокування послуги з вашої ініціативи для розблокування відправте смс-повідомлення з того ж номера, з якого вироблялася блокування, на номер 900 з текстом «Розблокування ПОСЛУГ N..N k», де N..N - останні чотири цифри номера вашої картки . Також можна відправити смс-повідомлення такого змісту: «Розблокування ПОСЛУГИ», RAZBLOKIROVKAUSLUGI, RAZBLOKIROVKAUSLUG, UNBLOCKSERVICE, «05». Текст і цифрова інформація по карті можуть бути розділені знаками «», «-», «.», «#». У відповідь ви отримаєте смс-повідомлення від банку з підтвердженням розблокування, наприклад, MASTER1234: ON.
3
У разі блокування послуги «мобільний банк» через відсутність необхідної суми, розблокування відбудеться автоматично, як тільки на рахунок надійдуть кошти. Ви отримаєте повідомлення про те, що послуга розблокована.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M-Rf8qyi9Uw