Як вийти на головне меню. Як вийти в меню в грі.

Натрапивши в інтернеті на цікавий сайт, ви починаєте переходити від статті до статті, від фотографії до фотографії, від одного посилання до іншого, не помічаючи, що абсолютно втрачаєте орієнтацію серед елементів сайту. Після захоплюючого серфінгу по веб-сторінкам буває вкрай складно знайти посилання на головне меню сайта, особливо якщо він іноземною мовою. Подорожуючи по просторах інтернету, ви завжди повинні бути впевнені, що не заблукаєте серед великої кількості інформаційних блоків.
Інструкція
1
Постарайтеся знайти блок з написом «Головне меню" або аналогічної. Зазвичай на сайтах досить однотипне розташування базових елементів. У лівій або правій частині сторінки найчастіше розташоване загальне меню з категоріями і підкатегоріями пропонованих на сайті матеріалів. Рідше такий блок можна побачити вгорі, під «шапкою» сайту. У такому випадку елементи будуть розташовані по горизонтальній лінії. Першим пунктом подібного списку зазвичай і числиться «Меню», «Головне меню» або «Вийти в головне меню».
2
Прокрутіть до самого низу будь-яку інформаційну статтю на сайті. Часто в кінці кожної окремої сторінки буває відповідна посилання «Назад до головне меню». Тоді потрібно просто клікнути по ній лівою клавішею миші.
3
Якщо ви ніде не змогли знайти словосполучення «Головне меню» або перебуваєте на іноземній сайті і попросту не розумієте тексту, спробуйте клікнути по логотипу сайту або по зображенню, що знаходиться в самому верху сторінки, логотип як такий відсутній. Зазвичай «шапка» сайту веде саме на головну сторінку або в головне меню.
4
Якщо логотип або картинки в «шапці» сайту не є посиланнями, то можна спробувати потрапити в головне меню сайту або на головну сторінку за допомогою браузера. Для цього видаліть з адресного рядка всі додаткові символи, крім безпосередньо адреси сайту, на якому ви перебуваєте. Натисніть Enter на клавіатуре.Некоторие сайти мають повноекранну заставку: картинку, анімацію, флеш-ролик, відео. За умовчанням вона автоматично запускається при спробі перейти на головну сторінку. Потрібно просто дочекатися, поки система автоматично перенаправить вас в меню. Деякі сайти передбачають можливість прибрати заставку до закінчення програвання. Для цього потрібно знайти посилання або кнопку з текстом «Пропустити заставку» або аналогічним. Якщо заставка сайту являє собою статичне зображення, швидше за все, вона кликабельна. Ви зможете потрапити на головну сторінку сайту одинарним або подвійним кліком миші.