Як відремонтувати флешку Kingston. утиліти для відновлення флешок kingston.

Лікування та відновлення флешок, в тому числі і Kingston, роблять за допомогою спеціальних утиліт. Звичайне форматування за допомогою засобів операційної системи в цьому випадку не допомагає. Залежно від завдань відновлення, будуть потрібні різні програмні засоби.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з USB роз'ємом, вихід в інтернет
Інструкція
1
Для відновлення файлів з USB флешки скористайтеся програмою Flash Recovery Free, яка поширюється абсолютно безкоштовно. Дозволяє відновлювати видалені файли, цифрові зображення, відео, аудіо та інші документи. Встановіть програму на комп'ютер, вставте flash накопичувач у відповідний роз'єм. Запустіть утиліту і виберіть з списку флешку , з якого потрібно відновити файли. В автоматичному режимі програма проаналізує всі можливості відновлення втраченої інформації. Дочекайтеся завершення повного сканування. Потім виберіть файли для відновлення і вкажіть шлях для їх збереження. Після закінчення процесу відновлення перевірте файли.
2
Флешка Kingston оснащена мікроконтролером SK6211. При його некоректної роботи USB накопичувач видаватиме збої різного характеру. Пошкодження драйвера мікроконтролера може бути наслідком вірусної атаки. Для програмного ремонту накопичувача, який видає помилку в процесі запису або взагалі не дозволяє записати на нього інформацію, змінив обсяг доступної пам'яті, перестав виявлятися операційною системою, використовуйте іншу безкоштовну утиліту Repair_v2.9.1.1. Знайдіть за допомогою пошукової системи посилання і скачайте програму. Вийміть всі робочі флешки з роз'ємів і вставте зіпсовану. Запустіть програму. Дочекайтеся закінчення процесу форматування.
3
У випадках, коли USB flash працює, але зберігається на ній важливий файл, наприклад, * .doc або * .xls, пошкоджений, буде потрібно апаратне відновлення даних. При цьому флешку розбирають, отпаивают чіпи пам'яті, зчитують її дані в дампи за допомогою програмно-апаратного комплексу, виправляють помилки ECC-корекцією. Потім розшифровують отримані дампи, створюють коректний файл образу, витягують з нього контейнер і монтують у спеціальній програмі TrueCrypt. Тому, якщо пошкоджені дані важливі для користувача, не рекомендується самостійно відновлювати їх програмними засобами.
Зверніть увагу
Самостійне відновлення flash накопичувача програмними засобами може зменшити шанси на вдале апаратне відновлення.
Корисна порада
Для відновлення випадково видалених даних (фото і відео) програмним методом використовуйте наступні утиліти: F-Recovery for CompactFlash, F-Recovery for MemoryStick, F-Recovery for miniSD, F-Recovery for SD, F-Recovery for SmartMedia , F-Recovery for MultiMediaCard.Для тестування та виправлення помилок в прошивці flash можна скористатися Flashnul.Форматірованіе несправного накопичувача можна здійснити за допомогою D-Soft Flash Doctor 1.0.3 Rus, etFlash Recovery Tool, EzRecover.
USB флеш-накопичувач, а скорочено флешка - один з найпоширеніших товарів в комп'ютерних магазинах. Сьогодні переносним пристроєм володіє практично кожен користувач комп'ютера, якому необхідно переносити певну інформацію з комп'ютера на комп'ютер. USB флеш-накопичувач підходить ідеально для цієї мети, тому в магазини постійно прибувають нові моделі цього пристрою. При поломці флешки не обов'язково купувати нову. Полагодити переносний пристрій не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, USB накопичувач
Інструкція
1
Для початку треба переконатися в тому, що ваш флеш-накопичувач зламався. Часто недобросовісними компаніями створюється безліч підробок, які просто ламаються через пару тижнів після покупки від перегріву. Тому ви повинні точно знати, зламаний ваш переносний носій фізично, або програмно.
2
Може бути, він просто не запускається автоматично. Щоб це перевірити, потрібно виконати команду diskmgmt.msc і тоді відкриється «управління дисками».
3
В цьому вікні відразу ж має з'явитися ваш пристрій, у разі справної його роботи. Якщо воно там є, то просто надайте йому будь-яку букву диска. Привласнювати ім'я диску можна такими буквами, як AZ. Вибирати назву можна будь-яке, так як робота накопичувача від цього не зміниться жодним чином.
4
Якщо ж флешки немає, то проблема, швидше за все, криється всередині самого пристрою. Значить, доведеться його акуратно розібрати.
5
Перше, що треба перевірити - це контакти. Вони можуть відходити в результаті неправильного від'єднання USB-флеш-накопичувача від комп'ютера. Коли ви збираєтеся відключати флешку з USB розєма, потрібно в треї натиснути на ярлик "Безпечне вилучення пристроїв". Далі вибрати переносний пристрій, і натиснути клавішу "Витягти".
6
Також подивіться наявність тріщин, сколів, распайки та інших пошкоджень. Уважно треба подивитися на наявність негативних факторів чіпа пам'яті. Якщо він пошкоджений, то дані втрачені назавжди, і їх вже не повернути.
7
Починка USB флеш-накопичувача - це дуже серйозний і кропіткий процес, тому, якщо ви не впевнені в повноті своїх знань в області мікросхем, то кращим виходом буде звернутися до кваліфікованих фахівців.