Як відкрити новий автобусний маршрут. заявка на відкриття автобусного маршруту.

При відкритті нового автобусного маршруту необхідно дотримуватися правил і схем транспортних маршрутів, встановлених органами місцевої адміністрації і міністерством транспорту. Пам'ятайте, що ви повинні забезпечити безпеку перевезень ваших пасажирів.
Інструкція
1
Зареєструйте свою діяльність. Ви можете оформити юридична особа або діяти як індивідуальний підприємець. Крім того, вам необхідно отримати ліцензії на право здійснювати пасажирські перевезення.
2
Розробіть схему нового маршруту , за яким ви хочете працювати. Краще зробити це за допомогою графічної програми. Вкажіть на схемі зупинкові пункти, відстань між ними і відзначте характерні особливості дороги, наприклад, розвилки, перехрестя або залізничні переїзди.
3
Складіть розклад автобусів, які будуть здійснювати перевезення пасажирів на вашу маршрутом. Даний розклад необхідно звести в таблицю, де буде вказано час відправлення і прибуття кожного транспортного засобу, а також час час перебування його на всіх зупиночних пунктах.
4
Встановіть розмір плати за перевезення пасажирів і багажу. Крім того, вам необхідно скласти графік роботи водіїв на вашому автобусному маршруті. Не забудьте включити в нього час і пункти відпочинку водіїв та їх зміни.
5
Складіть заявку на відкриття нового автобусного маршруту . Якщо ви будете працювати як юридична особа, в заявці повинно бути зазначені найменування, організаційно-правова форма організації, його юридичну адресу та адресу місцезнаходження, а також всі банківські реквізити. Для індивідуального підприємця необхідно вказати прізвище, ім'я, по батькові та паспортні дані.
6
Зніміть копії з усіх установчих документів, свідоцтв та ліцензій. Також вам необхідно мати копію документа, що містить інформацію про кількість і тип транспортних засобів.
7
Надайте копії документів, заявку і схему маршруту в місцеву адміністрацію, де по них проведуть експертизу, а потім направлять до органу виконавчої влади вашого регіону.
8
Отримайте паспорт маршруту після отримання схвалення вашого запиту.
Якщо ви зацікавлені у відкритті маршруту автобуса для екскурсії або інших послуг, то на початку вам може бути важко зрозуміти, з чого почати. Є достатньо речей, які необхідно враховувати при плануванні маршруту автобуса. У кожному разі, це досить нескладний процес, що не вимагає ніяких спеціальних знань.
Вам знадобиться
  • - особистий автотранспорт;
  • - план маршруту.
Інструкція
1
Подумайте про ключових місцях, які ви хочете включити у ваш автобусний маршрут. Наприклад, якщо ви плануєте туристичний маршрут навколо вашого міста, то обов'язково включіть в нього проїзд повз найбільш привабливих і знаменитих місць. Не бійтеся зробити його занадто довгим: чим цікавіше виявиться маршрут, тим вигідніше це стане для вас.
2
Переконайтеся, що можете здійснити зупинку біля всіх важливих місць. Щоб дорога запам'яталася пасажирам і вони відчули, що не дарма купили квитки, ви повинні постаратися зробити всі важливі точки маршруту доступними. Вкажіть ваші ключові місця в плані шляху, врахуйте будь-яке відхилення від маршруту, не забудьте про додаткові зупинках ближче до центру міста або де-небудь біля великих готелів і ділових місць.
3
Уникайте місць, надмірно схильних до утворення заторів на дорозі. Якщо ви створили маршрут, який дозволяє в найкоротший термін дістатися до потрібного місця, але не врахували характер руху на ньому, то ваша робота може виявитися марною. Пасажирам достатньо однієї поїздки, щоб оцінити якість обслуговування і зробити висновок про те, чи варто користуватися вашими послугами надалі. І якщо під час подорожі вони застрягнуть в пробці, то це назавжди залишить в їх пам'яті негативне враження. У деяких ситуаціях, наприклад, коли неможливо уникнути поїздки по жвавій вулиці, обов'язково попереджайте пасажирів про це заздалегідь.
4
Зареєструйте ваш маршрут в транспортному відділенні вашого міста. У вас повинні бути всі необхідні документи на користування громадським транспортом, готовий план маршруту і опис його функцій.
5
Придбайте програмне забезпечення маршрутизації. Автонавігатори можуть допомогти вам створити автобусний маршрут на комп'ютері і в процесі покажуть таку важливу інформацію, як загальний пробіг, час маршруту і можливі місця заторів.