Як вибрати кисть.

У графічному редакторі Adobe Photoshop кисті - один з багатьох інструментів, доступних користувачеві. Використовується він, мабуть, частіше інших, якщо йдеться про малювання, а не про обробку готових зображень. Вибрати потрібну кисть неважко, іноді це можна зробити одним натисканням клавіші. Але в графічному редакторі є і можливість більш скрупульозного вибору і настройки цього інструменту.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Активуйте інструмент «Пензель». Найпростіший спосіб зробити це - натиснути клавішу B (це латинська літера). Однак управління інструментами малювання в Photoshop влаштовано так, що цій клавіші зараз може відповідати інший інструмент - «Олівець», «Заміна кольору» або «Мікс- кисть ». Клавіша активує той з них, який обраний зі списку в панелі інструментів. Щоб поміняти вибір, натисніть відповідну піктограму в панелі лівої кнопкою миші і потримайте пару секунд. У списку, виберіть «Кисть».
2
Підібрати форму і розмір пензля можна на панелі «Параметри» - вона розміщується неширокою смужкою вздовж нижнього або верхнього краю вікна додатка. Якщо її не видно в вашому редакторі, розкрийте в меню розділ «Вікно» і виберіть пункт «Параметри».
3
Друга зліва піктограма в списку параметрів відкриває список, що випадає з таблицею всіх доступних кистей і двома повзунками. Підберіть в таблиці потрібну форму кисті, а за допомогою повзунків задайте розмір і жорсткість промальовування.
4
Для доступу до більш просунутим можливостям вибору і настройки цього інструменту використовуйте палітру кистей. Вона запускається клацанням по третій зліва піктограмі в панелі «Параметри» або за допомогою «гарячої клавіші» F5. Є пункт «Кисть» і в розділі "Вікно" меню графічного редактора.
5
Набір використовуваних кистей можна поміняти. У правий кут заголовка палітри кистей поміщена піктограма, клацання по якій розкриває додаткове меню - виберіть у ньому один з наборів. У відповідь Photoshop покаже повідомлення, що пропонує замінити існуючий набір або додати нові кисті в кінець списку - виберіть потрібний варіант.
6
Ви можете встановити і власний набір, знайти нестандартні кисті в інтернеті неважко. Файл з набором кистей повинен мати розширення abr, а завантажити його вміст в Photoshop можна за допомогою діалогу, який відкривається з меню, описаного в попередньому кроці.
Тональний крем вважається основою якісного макіяжу. Одним з найбільш вдалих засобів для його нанесення є кисть. За допомогою неї основа під макіяж лягає рівномірно і потрібним шаром.
Інструкція
1
При виборі пензлика віддавайте перевагу синтетичним засобам. Натуральні кисті здатні вбирати в себе до 80% тонального крем а. Якісно розроблені форми пензлика дозволяють брати оптимальну кількість крем а і при використанні нагадують пружність подушечок пальців.
2
Безпосередньо перед нанесенням тональної основи очистіть шкіру, а потім накладіть на неї денної крем . Він повинен добре вбратися і підсохнути.
3
При використанні плоскої кисті поставте на обличчі чотири точки тонального крем а: на середину лоба, на підборіддя і на обидві щоки. Можете видавити невелику кількість крем а в руку і, вмочуючи в неї кисть, розподілити тональний крем по обличчю від центру до країв.
4
Намагайтеся розтушовувати всі лінії. У проблемних місцях крем можна розміщувати рухами пензля. Особливу увагу приділяйте крилам носа, брів, куточків губ. Дуже важливо створити невидимий перехід до шиї та підставами волосся, що часто є причиною неякісного макіяжу.
5
При використанні круглої пензлика з плоскою поверхнею нанесіть невелику кількість крем а на руку. Промокніть засіб пензлем і нанесіть його рухами по всій поверхні обличчя. Після завершення процедури цієї ж пензлем пройдіться по шкірі круговими рухами.
6
Пензликом дуже зручно наносити тональний крем на область навколо очей. За допомогою неї засіб розподіляється на століттях більш тонко. Захопіть пензликом маленьку порцію крем а і розітріть штрихами у напрямку від центру до скронь. Під очима промокніть шкіру серветкою, щоб тональний засіб не забивалися в зморщечки.
7
Після нанесення тонального крем а трохи почекайте, а потім уважно огляньте своє обличчя. Макіяж краще робити в добре освітленому приміщенні. На завершення процедури по необхідності скористайтеся компактної або розсипчастої пудрою, а також відповідним коригувальним засобом.
Зверніть увагу
Обов'язково мийте пензлик для тонального крему не рідше 1 разу на дві доби. Вона є прекрасним місцем для розмноження бактерій.
Корисна порада
Рівномірне нанесення тонального крему пензлем вимагає великої вправності. Тому попередньо наберіться досвіду, щоб ненароком не вийти з будинку з неякісним макіяжем. Нанесення тонального крему пензлем є вдалим варіантом для жінок з проблемною і чутливою шкірою обличчя. При цьому ви не чіпаєте обличчя руками, піклуючись тим самим про гігієну.