Як вимкнути фільтр.

Користуючись інтернетом, можна зіткнутися з обмеженнями доступу на деякі ресурси. Причому не обов'язково всі вони мають бути шкідливими. Блокуватися фільтром можуть сайти з розважальним контентом або соціальні мережі.
Вам знадобиться
  • - Оглядач Internet Explorer;
  • - інтернет;
  • - персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Якщо ви користуйтеся оглядачем Internet Explorer і в настройках обрана автоматична перевірка веб-сайтів, фільтр буде відображатися спеціальним значком у нижньому рядку вікна браузера. Цей оглядач вміє відрізняти справжні ресурси від підроблених, але тільки якщо всі вони занесені в спеціальні списки. Ці відомості зберігають cookie, забезпечуючи безпеку системи. Якщо відвідуваний вами сайт виявиться в списку підроблених ресурсів, оглядач відобразить попередження про небезпеку.
2
Відключити фільтр конкретних сайтів можна, тільки занесіть їх до списку надійних. Для цього запустіть браузер і перейдіть на сайт, який необхідно додати в надійні. Натисніть «Сервіс», «Безпека» і далі пункт «Надійні вузли». В полі «Вузли» додавайте адресу сайту - клацайте «Додати» і натискайте «Закрити».
3
Якщо ви користуєтеся надійним антивірусом і впевнені в захищеності своєї системи, фільтр фішингу можна відключити зовсім. У тому ж меню «Сервис» виберіть пункт «Фільтр фішингу» та натисніть рядок «Параметри фільтра». Знайдіть цей розділ у меню «Безпека» і виберіть пункт «Відключити фільтр фішингу» і тисніть кнопку Ок.
4
Щоб переглянути сторінку, заблокованого фільтром сайту, відкрийте його збережену копію. Використовуйте можливості кеша пошукових систем. Введіть адресу відомого ресурсу в пошуковий рядок. У виданих пошукачем списках виберіть потрібний сайт і натисніть рядок «Збережена копія». Перед вами відкриється копія сторінки, навіть якщо ресурс заблокований фільтром .
5
Якщо вам необхідно переглянути весь закритий фільтром , сайт, скористайтесь сервісом ru.similarsites.com. Це анонимайзер, який шифрує адресу ресурсу. Перейдіть за посиланням: http://ru.similarsites.com/, далі, ввівши URL в поле пошуку на Анонімайзера, натисніть кнопку «Перейти». Так ви зашифруєте посилання потрібного вам сайту. У браузері, в історії відвідувань, буде вказано ru.similarsites.com.