Як згадати мову.

Ви добре знали іноземний мову в школі чи університеті, можливо, кілька років пропрацювали в іноземній компанії, але після цього не згадували його кілька років і, напевно, розгубили всі навички? Не хвилюйтеся, знання нікуди не поділися, і при бажанні їх можна відновити.
Вам знадобиться
  • - підручники;
  • - курси для продовжують;
  • - інтернет;
  • - skype.
Інструкція
1
Напевно у вас збереглися підручники, за якими ви вивчали іноземний мову . Якщо ж ні, спробуйте знайти аналогічні в інтернеті або позичити у знайомих. Перегорніть їх, згадайте основи граматики, подивіться ще раз, ніж прикметники відрізняються від іменників і як будуються фрази.
2
Найефективніший спосіб вивчення мову а - це повне занурення в іншомовну середу. Розмови в транспорті, новини, ранкові газети, реклама - все іноземною мову е. Якщо у вас немає можливості поїхати в країну, де цей мову є державним, закачайте собі в плеєр іноземної музики, читайте літературу, слухайте аудіокниги і дивіться фільми на досліджуваному мову е. При цьому вибирайте твори сучасних авторів або адаптовану класику. Якщо вам поки ще складно розуміти книги та фільми в оригіналі, вибирайте кіно з російськими субтитрами і книги, адаптовані для читання, де у виносках дається переклад слів.
3
Інтернет об'єднує людей з різних країн. Якщо ви хочете згадати навички розмовної мови, просто знайдіть в скайпі носія потрібного вам мову а і поспілкуйтеся з ним. Зробити це можна, користуючись пошуком, в якому ви задасте потрібний вам мову або країну як основний параметр.
4
Зареєструйтеся іноземною форумі, де ви зможете спілкуватися з носіями мову а на цікаві для вас теми. Також існують форуми спеціально для вивчаючих, які хотіли б попрактикуватися. Приміром, подібний форум є на сайті BBC. Який вивчає англійську можуть спробувати там свої сили.
5
Пошукайте в місті курси англійської мову а для продовжують. Після того як ви запишіться, вам дадуть виконати тест, за результатами якого визначать, в яку групу вас краще помістити. Спілкуючись з такими ж учнями під керівництвом досвідченого педагога, ви зможете згадати граматику, підправити розмовний мову і поповнити свій словниковий запас.