Як включити мікшер.

Мікшерні пульти, або мікшери, застосовують для пропорційного змішування декількох аудіосигналів. Використовуючи розташовані на корпусі приладу регулятори, можна змінювати співвідношення між рівнями цих сигналів.
Інструкція
1
Обесточьте мікшер і всю апаратуру, підключену до його входів і виходів, а також ту, яку планується підключити або відключити. Щоб додати нове джерело сигналу, підключіть його до призначеному для цього вхідного гнізда. Якщо у джерела мається штекер іншої конструкції, скористайтеся перехідником або замініть штекер на інший, відповідний. При цьому враховуйте цоколевку вхідного гнізда мікшерного пульта.
2
Джерела сигналу розрізняються не тільки по конструкціях штекерів, а й за рівнями сигналів. Якщо вихідного гнізда, розрахованого на сигнал відповідної амплітуди, у мікшера немає, доведеться використовувати додаткові вузли. Наприклад, щоб амплітуду зменшити, буде потрібно атенюатор, а щоб збільшити, підсилювач напруги (але не потужності).
3
Деякі мікрофони вимагають додаткового живлення. Воно може подаватися за тим же проводу, через який знімається вихідний сигнал, або за окремим, третьому провіднику. В цьому випадку використовувати атенюатори або підсилювачі без додаткових хитрувань можна. Якщо ж без таких не обійтися, розв'яжіть вихід підсилювача від входу пульта конденсатором і організуйте подачу живлення на мікрофон в правильній полярності. Використовуйте тільки такі мікрофони, які розраховані на харчування напругою, вироблюваним микшером.
4
Частотна характеристика сигналу, вироблюваного джерелом, може не відповідати тій, на яку розрахований вхід мікшерного пульта. В цьому випадку, щоб зменшити рівень низьких частот, пропустіть сигнал через конденсатор малої ємності, а щоб збільшити - через RC-фільтр. У деяких випадках потрібні більш складні коригувальні ланцюга зі складними амплітудно-частотними характеристиками (АЧХ).
5
Включивши харчування мікшера, джерел сигналу і підсилювачів, встановіть регуляторами бажані рівні сигналів, що надходять з кожного з пристроїв. Великою помилкою є підключення диктофона паралельно виходу підсилювача потужності, в т.ч. вбудованого в пульт - навіть якщо диктофон і не згорить, запис вийде вельми нерозбірливою.
Зверніть увагу
Чи не здійснюйте перемикань під напругою.
Чим довше людина користується комп'ютером, тим більше він про нього дізнається. З'являються нові завдання, і для їх виконання доводиться робити те, про що раніше і замислюватися не доводилося. Одним з таких дій є вимикання, повне чи часткове, звукового мікшера Windows. Це необхідно робити тому, що при встановленні додаткових програм або обладнання можуть виникати конфлікти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, звукова карта, мікшер, початкові навички роботи з комп'ютером.
Інструкція
1
Прикладом такої ситуації може послужити поява постійного луни при установці мікрофону. Фізичне відключення мікшера неможливо і не потрібно, він є засобом управління звуковою картою. Без нього в системі просто не буде звуку. Якщо мета саме така, відключіть звукову карту у вкладці «Обладнання» в "Панелі управління".
2
Якщо ж настільки «кардинальне» відключення не потрібно, а потрібно просто заблокувати деякі функції мікшера , клацніть по його іконці в правому нижньому куті дисплея. Він виглядає як схематичне зображення динаміка. Якщо встановлена операційна система Windows 7, у випадаючому віконці клікніть по напису «Мікшер», а якщо Windows XP, досить подвійного кліка по іконі.
3
У вікні мікшера з'являться стовпці з бегунками, які «прив'язані» до певних функцій. Внизу кожного з них є іконка активності (рядок «Вимкнути» з галочкою в Windows XP). Виберіть пункт або пункти, які необхідно відключити, і клацніть по іконці стану, іконка зміниться на заборонну. В Windows XP просто проставте галочки в потрібних стовпцях.
4
Якщо потрібно буде скасувати зміни, просто повторіть описані дії, при цьому, відповідно, галочки потрібно буде прибрати або привести іконки до первісного вигляду.