Як включати гарнітуру.

Телефонні бездротові гарнітури користуються заслуженою популярністю. Ви можете розмовляти по мобільному телефону працюючи, займаючись спортом або керуючи автомобілем, а ваші руки при цьому залишаються вільними. Треба тільки включити Bluetooth- гарнітуру .
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон, що підтримує функцію Bluetooth.
Інструкція
1
При першому використанні гарнітури зарядите її до досягнення максимальної місткості акумулятора. На це потрібен час близько 8 годин. Прослідкуйте, щоб рівень зарядки мобільного телефону був не менше половини ємності його акумулятора.
2
Натисніть і утримуйте протягом декількох секунд кнопку включення/обробки викликів гарнітури. Залежно від моделі Bluetooth пристрої, дочекайтеся звукового сигналу або миготіння світлового індикатора. Це свідчить про те, що гарнітура Bluetooth готова до роботи.
3
Виконайте парне з'єднання (зчеплення, пару) гарнітури з телефоном. При першому підключенні це з'єднання двох пристроїв відбувається в автоматичному режимі. Розташуйте телефон і пристрій Bluetooth поруч один з одним - зазвичай рекомендується відстань не більше 1 м. Залежно від моделі вашого мобільного телефону, звіряючись з керівництвом користувача, активуйте в ньому Bluetooth.
4
Натисніть і утримуйте протягом декількох секунд кнопку обробки викликів на корпусі Bluetooth-гарнітури. Індикатор пристрою замигает, сигналізуючи про те, що режим парного з'єднання активовано. На екрані телефону при цьому виникне напис про знайдений Bluetooth-пристрої. Введіть в телефон код підключення гарнітури (у більшості випадків це 0000).
5
Якщо гарнітура, раніше використалася з іншим телефоном, підключається до нового, зробіть сполучення пристроїв в ручному режимі. На Копус Bluetooth затисніть і утримуйте протягом 5 секунд одночасно обидві кнопки гучності (+ і -). Дочекайтеся миготіння індикатора гарнітури - це означає, що вона перейшла в режим парного з'єднання з телефоном. Додайте гарнітуру в список пристроїв Bluetooth телефону і введіть її код.
Зверніть увагу
В режимі сполучення гарнітура доступна обмежений час. Залежно від моделі Bluetooth-пристрої, цей час може бути від 30 секунд до декількох мінут.Возможно парне з'єднання гарнітури з кількома телефонами, але одночасно використовувати один пристрій з кількома телефонами не можна.