Як вибрати хороший телефон для бабусі. кращий телефон для бабусі.

Сучасні мобільні телефони змагаються в компактності: у одного корпус тонше, в іншого - більш витончені кнопки. Зрозуміло, що дані моделі розраховані на молодих людей. Однак стільниковий зв'язок так міцно увійшла в життя, що почала витісняти міські телефони . І виявилося, що вибір телефону для літньої людини є серйозною проблемою.
Інструкція
1
Деякі компанії почали випускати спеціальні «бабушкофони». Дані моделі характеризуються мінімальним набором функцій: телефон може дзвонити, писати смс-повідомлення, в ньому є радіо, будильник. Також для гарного бабушкофон обов'язковий дисплей з великими значками і великі кнопки.
2
Один з найпопулярніших телефонів для літніх людей - це модель Fly Ezzy і її пізніша версія Fly Ezzy 2. На відміну від свого попередника, в якому був mp3-плеєр, вбудована карта пам'яті і дві сім-карти, під Fly Ezzy 2 цих «наворотів» немає. Зате в новій моделі є радіо, ліхтарик і кнопка екстреного виклику. Телефон з великими кнопками і приємним дизайном, проте, якщо ваша бабуся далека від техніки, то в настройках першої моделі вона може просто заплутатися.
3
Voxtel RX500 лякає своїми розмірами, проте, в іншому це цілком приємний і зручний телефон для літніх людей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, великі прогумовані кнопки і розмір трубки, звичний для бабусь і дідусів. В телефоні є вібродзвінок, ліхтарик і записна книжка на 250 номерів.
4
бабушкофони від Just5 випускаються п'яти кольорів: блакитного, помаранчевого, жовтого, фіолетового і бузкового. Якщо ваша бабуся молода душею і любить яскраві речі - відійдіть від звичних чорних «цеглин» і подаруйте їй веселу модель. У телефоні немає нічого зайвого - він вміє дзвонити і приймати дзвінки, писати смс-повідомлення, в ньому є кнопка SOS, радіо і ліхтарик. Ціна, правда, в півтора-два рази вище, ніж на інші бабушкофони.
5
Компанія Doro випустила перший в світі бабушкофон на платформі Android. Модель PhoneEasy 740 володіє яскравим екраном і великими кнопками. Телефон укладений в товстий пластиковий корпус, має кнопку SOS, потримавши яку протягом кількох секунд, можна відправити виклик на заздалегідь встановлені номери.